IT-Youth forums SkyWay EkoTehnoParkā

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

2017. gada 1.-2. novembrī notiek jauniešu forums IT-Youth. Tas apvieno interneta sabiedrības un BRJS tīmekļa vietņu administratorus no visiem Baltkrievijas reģioniem. Forumu organizē  NVO “Baltkrievijas republikas jaunatnes savienība” ar AS “Stīgu tehnoloģijas”  un Baltkrievijas Valsts universitātes  Žurnālistikas institūta padziļināto studiju un pārkvalifikācijas  fakultāti. Vienota akcija tika uzsākta, lai uzsvērtu tehnoloģiju un mūsdienu informācijas tendenču novatoriskas attīstības apvienošanu.

“Šodien mums ir jākonstatē fakts, ka jaunieši nevar iedomāties savu dzīvi bez sociālajiem tīkliem,”  sacīja IT-Youth foruma koordinators Pāvels Petriščevs. “Neapšaubāmi,  pateicoties straujajai sociālo tīklu attīstībai, jaunieši un meitenes ieguva iespēju ātri uzzināt par mūsdienu tendencēm un var uzreiz pārcelties uz  jebkuru pasaules malu. Sociālie tīkli  ir ne tikai jaunumu avots, bet arī platforma mūsdienu tehnoloģiju  ieviešanai, bez tam, spēcīgs instruments viedokļu veidošanai un efektīvai  ietekmei, “uzskata Pāvels.

Pasākuma programma tiek  veidota kā izglītības semināru un lekciju kopums, kuru mērķis ir uzlabot  mērķauditorijas izglītības kvalitāti IT tehnoloģijās un citās saistītās  jomās, kā arī pieredzes apmaiņu un ietver informācijas tehnoloģiju un žurnālistikas profesionālo speciālistu  sagatavošanu informācijas tehnoloģiju un žurnālistikas pamatu jomā (marketings sociālajos tīklos); SEO (interneta resursu optimizācija); mākslinieciskās prasmes un copywriting, kā arī psiholoģiskie treniņi.

Avots – AS “Stīgu Tehnoloģijas” vietne.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *