VĒSTURISKS BRĪDIS: VIDEO NO MEMORANDUMA PARAKSTĪŠANAS

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook2Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Ekskluzīvi kadri no savstarpējo atiecību memoranduma parakstīšanas brīža starp Himačal-Pradeš parstāvjiem no Indijas un SkyWay.

Šis notikums norisinājās ietvaros ar sadarbību starp abām pusēm, kuras mērķis ir SkyWay transporta sistēmas celtniecība Dharmsalas pilsētā. Saskaņā ar valsts štata pilsētas attīstības ministru Sudhiru Šarmi, pirmā projektu ievešana realizācijā būs tuvāko trīs gadu laikā. Dharmsala, – piebilda ministrs, – kļūs par pionieri inovatīvo tehnoloģiju ieviešanā un būs vispār pirmā pilsēta štatā, kur cena par braucienu jaunajā līnijā būs ļoti demokrātiska.

Lai realizētu 15 kilometru garu projektu Dharmsalā, tiek izskatīti divi etapi: pirmajā tiks uzbūvēts 8-kilometrīgs virszemes estakāžu ceļš, bet otrajā etapā jau pārējā līnijas daļa.

Tēmas publikācijas:
http://www.financialexpress.com/india-news/dharamsala-to-boast-of-worlds-first-skyway-himachal/661943/
http://www.5dariyanews.com/news/192756-Dharamsala-to-boast-of-worlds-first-skyway-Sudhir-Sharma

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook2Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *