UniTrack izmēģinājumi ir sākušies

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook8Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

SkyWay EkoTehnoParkā ir aizsākušies kompleksie izmēģinājumi uz vieglās ceļa struktūras, kā arī UniTrack. Mērķis – pārbaude teroētiski aprēķinātajai iespējai izmantot pasažieru līnijas kravas pārvedāšanas vajadzībām vairāk, nekā 500 km attālumā. SkyWay kravas ritošais sastāvs UniTrack ir uztaisīts pēc pilsētas “uzkārtā” UniBusa bāzes.

Ir izstrādāti vairāki transporta līdzekļi, kas var būt apvienoti ar jūras, dzelzsceļa, un automašīnu konteineriem priekš šķidrām, beramkravām, gabarītkravām un speciālām kravām.

UniTrack ar ļoti izturīgu daudzslāņainu korpusu ir apgādāti ar gaisa regulēšanas un kondecionēšanas sistēmu, ir domāti priekš augsti bīstamām kravām, kuri pārvietojas ar 150km/st. lielu ātrumu un to veiktspēja ir līdz 250milj. tonnu gadā, un maksimālais veicamais slīpums ir līdz 30 grādiem.

Trošu sliedes spēj apvienot ātrgaitas, pilsētas, un kravas pārvadājumus. Turklāt vēl sliedes iekšpusē ir iespējams iestrādāt līnijas sakara kanālus, elektropadevi, internetu un tā tālāk. Tādā veidā SkyWay ceļa izbūve jebkurā planētas vietā automātiski apgādās teritorijas komplekso aptveršanu kas ir nepieciešama attiecīgajai infrastruktūrai. Kā arī saglabās auglīgo zemi priekš lauksaimniecības darbiem.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook8Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *