AS “Stīgu tehnoloģijas” pievienojas Baltkrievijas Tirdzniecības un rūpniecības palātai

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Stīgu transporta projektēšanas organizācijas sadarbība ar Baltkrievijas  Tirdzniecības un rūpniecības palātu (BTP) sākās, gatavojoties pirmajai AS “Stīgu tehnoloģijas” dalībai Baltkrievijas oficiālajā  delegācijā, lai pārstāvētu nacionālās ekonomikas intereses ārvalstīs. 2017. gada septembrī ģenerālkonstruktors Anatolijs Junickis un ģenerāldirektora  vietnieks Viktors Baburins apmeklēja Indiju, Ņūdeli, lai piedalītos liela  mēroga biznesa forumā. Pasākums bija saistīts ar Baltkrievijas prezidenta Aleksandra Lukašenko vizīti, pirmo ilgā laika periodā. Dalības rezultātā SkyWay pārstāvji parakstīja trīs vienošanās: ar Maharaštras valsti, ostu un “Viedo pilsētu” attīstības programmas ietvaros.

Tagad AS “Stīgu tehnoloģijas” ir palātas loceklis, viens no vairāk nekā 2000 veiksmīgiem  Baltkrievijas uzņēmumiem, kas ir palātas locekļi. Organizācija ir  kļuvusi par valsts vizītkarti jau kopš tās nodibināšanas ar  PSRS Ministru Padomes rīkojumu 1952. gadā (tad – Vissavienības Tirdzniecības Palātas filiāle).

Baltkrievijas  Tirdzniecības un rūpniecības palāta veic savu darbību, lai veicinātu  uzņēmējdarbības attīstību Baltkrievijā, integrētu tās ekonomiku  pasaules ekonomikas sistēmā, radītu labvēlīgus apstākļus uzņēmējdarbības  ārējo ekonomisko sakaru stiprināšanai ar ārvalstu partneriem. Piedaloties  Baltkrievijas Tirdzniecības un rūpniecības palātai, ir izveidotas biznesa sadarbības  padomes ar desmitiem valstu visā pasaulē. Šī sadarbība ir lieliska iespēja inovatīvā transporta plašākai izplatīšanai.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *