Starptautiska mēroga izstāde

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Kompānija  “Skyway Technologies Indonesia” tiks pārstāvēta Indonēzijas Infrastruktūras Nedēļā 2017, starptautiska mēroga izstādē, kas veltīta infrastruktūras problēmām, to organizē kompānija “Infrastructure Asia”, un tā tiek atbalstīta visos valdības līmeņos, ieskaitot Indonēzijas  Tirdzniecības un rūpniecības palātu (KADIN), Sabiedrisko lietu ministriju,  Ekonomikas jautājumu koordinācijas ministriju, Sakaru un informātikas ministriju, Enerģētikas un minerālo resursu ministriju un Valsts attīstības plānošanas aģentūru. “SkyWay  Technologies Indonesia” piedalīsies šajā izstādē no 2017. gada 8. līdz 10. novembrim Džakartas Konferenču centrā Senajan rajonā.

Kompānija “SkyWay Technologies Indonesia” aktīvi piedalīsies vairākās konferencēs, piemēram, InfraRail, InfraFinance un InfraPort 2017.

Atgādinām, ka Indonēzijas Ekonomikas un rūpniecības Nacionālā Komiteja īsteno programmu “Zelta ciems”. Šī Prezidenta Džokovi ierosinātā programma ir vērsta uz Indonēzijas attīstību, uzlabojot dzīves ciematos un pilsētās. Programmas sarakstā ir iekļauti 2000 Indonēzijas apdzīvoto vietu. Kompānija “Skyway  Technologies Indonesia” parakstīja Saprašanās memorandu Rembanga apgabala Dasun apmetnē, kas ir viena no “zelta pilsētiņām”. Kompānija atbalstīs Indonēzijas valdības transporta komunikāciju attīstības programmu. “SkyWay Technologies Indonesia” ir vienīgais transporta un infrastruktūras tehnoloģiju partneris šajā programmā. Iepriekš Skyway  jau parakstīja Saprašanās memorandu ar Indonēzijas Universitāti,  kurā plānots būvēt transporta infrastruktūru universitātes pilsētiņā.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *