SkyWay – virzība uz pašpietiekamību

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook2Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

 

Mūsu ziņu izlaidumos mēs jau ziņojām par ražošanas laukumu paplašināšanu, AS “Stīgu tehnoloģijas” SKTB aprīkošanu ar vismodernāko aprīkojumu, kā arī par augsti kvalificētu darbinieku nokomplektēšanu.  Viss tas tiek darīts, lai samazinātu atkarību no darbuzņēmējiem un SkyWay transporta infrastruktūras kompleksu būvniecības pašizmaksu pirms mērķprojektu uzsākšanas, citiem vārdiem – mūsu projekts kļūst arvien vairāk pašpietiekams.

Šī tendence aptver visas mūsu kompānijas darbības sfēras, un kārtējais piemērs tam ir AS “Stīgu tehnoloģijas” divu otrās kategorijas atbilstības atestātu saņemšana uz tiesībām veikt ģenerālā projektētāja funkcijas un pirmsprojekta (pirmsinvestīciju) dokumentācijas izstrādāšanu 2.- 4. klašu sarežģītības objektu būvniecībai. Papildus tam, ir saņemts papildinājums jau esošajam otrās kategorijas atbilstības atestātam projektēšanai nodalījumā “tehnoloģiski lēmumi”. Tas viss dod mūsu kompānijai tiesības veikt gan patstāvīgu atsevišķu projekta nodalījumu projektēšanu, gan būt visa objekta (2. – 4. sarežģītības klašu) ģenerālajam projektētājam kopumā.

Atbilstības atestātu saņemšana bija nepieciešama prasība pirms sarežģītāku un vērienīgāku objektu projektēšanas un celtniecības uzsākšanas : konkrētāk, tas attiecas uz jauniem ceļa struktūru tipiem, kuru būvniecība ir paredzēta SkyWay EkoTehnoParkā.

Atestāts pirmsprojekta dokumentācijas izstrādāšanai

Atestāts ģenerālā projektētāja funkciju izpildei

Atestāts projektēšanas dokumentācijas izstrādāšanai pirmās-ceturtās sarežģītības klašu būvniecības objektiem

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook2Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *