SkyWay un vadošās Baltkrievijas universitātes

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook1Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

2017.gada 14.novembrī SkyWay EkoTehnoParku apmeklēja valsts vadošo universitāšu, kurās tiek apmācīti transporta nozares speciālisti – Baltkrievijas Valsts Tehniskās universitātes un Baltkrievijas Valsts Transporta universitātes pārstāvniecības delegācija. Vairāk nekā 20 cilvēku delegācijā, papildus profesoru pasniedzēju sastāvam, piedalījās arī  studenti, kuri ņem aktīvu dalību universitāšu zinātniskās pētniecības darbā.

Vizītes  iniciators bija Baltkrievijas Premjerministra vietnieks Anatolijs Kalinins, kurš  pārrauga Baltkrievijas transporta nozari. Pagājušajā vasarā, apmeklējot  AS “Stīgu tehnoloģijas”, viņš ieteica organizēt ekskursiju uz SkyWay  EkoTehnoParku nākotnes inženieriem un transporta speciālistiem.

AS “Stīgu tehnoloģijas” pārstāvēja ģenerālkonstruktors Anatolijs  Junickis, kurš parādīja viesiem SkyWay projekta attīstību un personīgi vadīja ekskursiju pa EkoTehnoParku. Sanāksmes noslēgumā Anatolijs Junickis nolasīja lekciju par tēmu “Optimāls transports. Kas tas ir? “, kurā viņš pauda savu redzējumu par tuvākajām tendencēm pasaules transporta nozares attīstībā.

Baltkrievijas Universitātes celtniecības fakultātes dekāns Dmitrijs Bokčarevs:

“Vislabākie iespaidi! Mēs redzējām  transportlīdzekļu un eksperimentālo trašu, pa kurām tie pārvietojas, eksperimentālos paraugus […], un tas iespaido, tas ir interesanti […]. Nākotnē mēs varam ar jums sadarboties, pārbaudot šos transportlīdzekļus, aprēķinu un dizaina jautājumos … ”

Anatolijs Skojbeda, profesors, BNTU katedras “Mašīnu daļas,  pacelšanas un transportēšanas mašīnas un mehānismi” vadītājs:

“Divas ar pusi gados ir paveikts tāds darbs, ko nevar pārvērtēt […]. Šodien mēs uzdevām daudz jautājumu un saņēmām izsmeļošas atbildes. Tas liecina, ka tiek veikts ļoti nopietns, mērķtiecīgs un noderīgs darbs … ”

Anatolija Junicka uzstāšanās pilnu versiju skatieties tuvākajā laikā, bet tagad mēs  piedāvājam īsu video pārskatu, kas veltīts šim notikumam.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook1Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *