SkyWay un “Dinamo Minska”

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook1Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

HK “Dinamo-Minska” un SkyWay projektēšanas organizācija AS “Stīgu tehnoloģijas” rīkoja kopīgu pasākumu bērnu hokeja skolas “Dinamo” audzēkņiem. Tajā tika prezentēta jaunā jersey (hokeja kreklu) sērija skolas visām vecuma grupām. Tas ir pirmais kopīgais pasākums talantīgo sporta jauniešu atbalstam, to izveda skolas direktors Dmitrijs Baskovs un AS ģenerāldirektore Nadežda Kosareva.

Pasākums notika pēc jauniešu treniņa. Savā runā ģenerāldirektore atzīmēja, ka tas, kas notiek uz ledus, audzēkņiem ir ikdienišķa parādība, bet vērotājiem no malas var likties kā brīnums. Arī inovatīvais stīgu transports, ko rada AS, šķiet dažreiz iedzīvotājam nereāls, lai arī tas jau pilnā sparā brauc Maryina Gorka poligonā. Savā atbildes uzrunā skolas direktors uzsvēra šīs sadarbības svarīgumu un apsolīja kopā ar komandu organizēt informatīvu draudzības vizīti uz EkoTehnoParku.

Veselīga dzīvesveida atbalsts ir viens no ekoloģiskā stīgu transporta filozofijas stūrakmeņiem. SkyWay projektēšanas uzņēmums palīdz Maryna Gorka vietējai sabiedrībai un tostarp sportam, tehnisks atbalsts tiek sniegts futbola klubam “Viktoria”. Vairākus gadus pēc kārtas SkyWay sadarbojas ar vairākkārtējo Ginesa rekordu grāmatas titulēto spēkavīru Kirillu Šimko.

Ieguldījums jaunatnes attīstībā notiek arī izglītības vidē. 2017.gada novembrī notika jauniešu forums IT Youth, kas apvienoja interneta aktīvistus no visiem Baltkrievijas reģioniem. Forumu organizēja NVO “Baltkrievijas Republikas jaunatnes savienība” ar AS “Stīgu Tehnoloģijas” un Baltkrievijas Valsts universitātes  Žurnālistikas institūta augstākās izglītības un pārkvalifikācijas  fakultātes atbalstu. Kopīga akcija notika, lai uzsvērtu tehnoloģiju un mūsdienu informācijas tendenču novatoriskas attīstības apvienošanu.

AS “Stīgu tehnoloģijas” sadarbojas arī ar profila augstskolām. Nesen projektēšanas organizāciju apmeklēja BelGUT un BNTU delegācija, bet 7. decembrī tika  parakstīta vienošanās par ilgtermiņa sadarbību ar MIIT. Īpaši interesanti tas būs MIIT absolventiem un jaunajiem speciālistiem, jo viņu karjeras apvāršņi tuvākajā nākotnē paplašināsies.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook1Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *