SkyWay – transporta alternatīva Indonēzijai

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Indonēzijas delegācija apmeklēja SkyWay projektēšanas organizācijas Minskas biroju Tās sastāvā bija: projekta “Golden Village” direktors un ostas būves uzņēmuma pilnvarotais pārstāvis, Indonēzijas Infrastruktūras asociācijas pārstāvis,  Indonēzijas Dzelzceļu asociācijas vadītājs un Indonēzijas kompānijas “SkyWay  Technologies Indonesia” direktors. AS “Stīgu tehnoloģijas” pārstāvēja SkyWay ģenerālkonstruktors Anatolijs Junickis un  ģenerāldirektora vietnieks attīstības jautājumos Viktors Baburins. Ārvalstu viesu  vizītes mērķis bija detalizētāk iepazīties ar stīgu transporta tehnoloģiju, kā arī apspriest turpmākās sadarbības stratēģiju, saistībā ar SkyWay attīstību Indonēzijā.

Vizītes laikā  ārvalstu delegāti apmeklēja konstruktoru biroju, izmēģinājumu eksperimentālo ražošanu, kā  arī SkyWay tehnoloģijas testēšanas un demonstrēšanas centru –  EkoTehnoParku.   Puses apsprieda plānoto kopīgo transporta un infrastruktūras projektu aktuālos tehniskos un investīciju aspektus, kā arī parakstīja vairākus dokumentus  par sadarbību un savstarpēju saprašanos. Tika  panākta vienošanās sākt pirmsprojekta pētījumus par transporta  sakaru būvniecību vienā no Indonēzijas ostām. Infrastruktūras attīstības  organizācijas un Dzelzceļu savienības pārstāvji apliecināja savu gatavību palīdzēt iegūt visas nepieciešamās atļaujas mērķprojektu īstenošanai Indonēzijā: ātrgaitas, pilsētas un kravas transporta kompleksiem.

Sīkāku informāciju par tikšanos varat atrast intervijā, ko SkyWay informācijas dienestam sniedza Indonēzijas “SkyWay Technologies Indonesia”direktore Madinatul Fadila.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *