SkyWay tehnoloģijas jaunie modeļi izstādē “Transports un loģistika –…

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Apsardzes modulis un trīssekciju junikars. Ja apsardzes moduli visi varēja redzēt EkoFest- 2017 apmeklējuma laikā, tad junikaru plānots demonstrēt pirmoreiz tehnoloģijas vēsturē.

Junikars ietilpst SkyWay pilsētas transporta modeļu saimē un harmoniski iekļaujas jebkuras megapolises esošajā infrastruktūrā. Tas atrodas vienā modeļu rindā ar junibusiem. Aprīkots ar sēdvietām no diviem līdz 18 cilvēkiem. Tieši astoņpadsmitvietīgais savienotais mazās klases junikars tiks parādīts izstādē. Tā maksimālais kustības ātrums ir 120-150 km/h, kompleksa caurlaides spēja vairāk kā 50 tūkstoši pasažieru stundā.

Pērngad SkyWay kompāniju grupa arī piedalījās izstādē “Transports un loģistika 2016” un kļuva par vienu no pasākuma “rozīnītēm”. Tieši transporta nedēļas laikā, kas ir tik svarīga industrijas attīstībai Baltkrievijā un visā Eirāzijā, nodibinājās kontakti ar Baltkrievijas vicepremjeru Anatoliju Kaļiņinu, Lietuvas un Baltkrievijas ministriem Rimantasu Sinkevičusu un Anatoliju Sivaku, Baltkrievijas Nacionālās zinātņu akadēmijas Prezidija Priekšsēdētāja pirmo vietnieku Sergeju Čižiku.

 

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *