SKYWAY – TAS IR NOPIETNI UN UZ ILGU LAIKU!

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook11Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

SkyWay projekta ražošanas uzņēmums palielinājis ražošanas telpas. Uz tās pašas ielas, kur jau atrodas eksistējošā ražošana, drīz eksplautācija tīks padoti divi jaunu būvējumi.

Vienā no tiem plānojas izgatavot metālkonstrukcijas priekš Junicka Stīgu Transporta infrastruktūras. Ražošanas telpa, kas būs izmēros 86 x 30 m, bloķēta ar 3-stāvīgu administratīvo korpusu. Klāt esošajam būvējumam tiks spoguļveidā piebūvēts klāt vēl viens ražošanas cehs ritošā sastāva rūpnieciskās ražošanas palielināšanai.

Otrais objekts pašlaik projektējas “a” stadijā. Sniedzot īsu arhitektūras plānojamo un konstruktatīvo risinājumu raksturojumu, var piebilst, ka tas – rūpnieciskās ražošanas objekts ar piebūvētu administratīvo ēku, taisnstūra formā ar izmēriem 60 x 25 metri un 9 metru augstumā. Rūpnieciskā daļa būs 1200 kvadrātmetru platībā, cehā tiks uzmontēts krāns-pacēlājs ar 10 tonnu celšanas spēku kas spēs pārvietoties visas telpas garumā un platumā priekš remontiem un profilaktiskās apskates. Neskaitot rūpniecisko cehu, būs arī mezglu un agregātu noliktava ar arējiem vārtiem priekš ielādes.

Darbību sākšana jaunajos objektos palīdzēs projektētāju organizācijai palīdzēs aptstāvīgi ražot vajadzīgās metālkonstrukcijas priekš ritošā sastāva un komplektējošos priekš pirmajiem komerciskajiem projektiem. Un tas ir tikai sākums!

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook11Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *