SkyWay sertifikācija

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook2Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Kā jūs droši vien zināt no mūsu ziņu izlaidumiem, SkyWay ritošā sastāva pieņemšanas testu process turpinās. Tas ir  nepieciešams, lai kontrolētu produkcijas atbilstību tehnisko  normatīvo aktu prasībām, kas noteiktas šai testu kategorijai, ar mērķi noteikt iespēju pieņemt izstrādājumus. Pārbaudi veic tehniskās kontroles departaments (ATKL), kas ir atbildīgs par gatavās produkcijas kontroli. Papildus ritošā sastāva atbilstības projektēšanas dokumentācijai pārbaudēm, tiek veikta arī funkcionālā pārbaude. Citiem vārdiem sakot, ATKL apliecina to, ka viss ir pareizi samontēts un darbojas.

Tagad 14 vietīgais junibuss un junibaiks ir atgriezušies no EkoTehnoParka uz cehu,  sezonas tehniskai apkopei, ko veic, lai sagatavotu izstrādājumus izmantošanai ziemas  apstākļos, bet pēc tam, saskaņā ar ekspluatācijas instrukcijām, tiek pārbaudītas visas  sistēmas. Pēc tam automašīnas atgriezīsies Maryina Gorka, lai turpinātu testus jau zem nulles temperatūras.

Neapstājas darbs arī pie vairākiem jauniem ritošā sastāva veidiem, kas vēl nav iesniegti plašai sabiedrībai. Šo procesu, kā arī funkcionālo diagnostiku personīgi uzrauga AS “Stīgu tehnoloģijas” ģenerālkonstruktors Anatolijs Junickis. Turklāt, mūsu  informācijas dienesta vizītes dienā, Anatolijs Eduardovičs atrada laiku,  lai sniegtu interviju viena no centrālo Baltkrievijas laikrakstu korespondentiem. SkyWay  tehnoloģijas izstrādes projekta attīstība joprojām ir plašsaziņas līdzekļu uzmanības centrā, tāpēc nākamajā nedēļā sagaidīsim vēl vienu  rakstu, par kuru mēs jūs noteikti informēsim.

Mēs vēršam jūsu  uzmanību uz īsu fotoreportāžu no AS “Stīgu tehnoloģijas” ražošanas vietas, kurā pašlaik izvēršas galvenie notikumi SkyWay  tehnoloģijas izveidē.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook2Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *