SkyWay saņems zelta ratus

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook3Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

SkyWay demonstrēšanas un sertifikācijas centru apmeklēja prēmijas “Zelta rati” orgkomitejas priekšsēdētājs Alberts Žukovs. Vizītes mērķis bija iepazīšanās ar SkyWay sasniegumiem, diskusija par sadarbības perspektīvām un sagatavošanās  balvas pasniegšanai Anatolijam Junickim un viņa vadītajam kolektīvam par sasniegumiem modernu transportlīdzekļu attīstības jomā. Apbalvošanas ceremonija notiks šajā vasarā Prāgā. Arī līdz tam SkyWay stīgu transports jau ir saņēmis godpilnus apbalvojumus. 2009.gadā Anatolija Junicka izstrādne tika atzīta par labāko nominācijā ” transporta nozares gada projekts”.

Intervijā, kas ir ierakstīta Alberta Žukova vizītes laikā EkoTehnoParkā, viņš stāsta par savas iepazīšanās ar SkyWay transportu desmit gadus ilgo vēsturi, dalās iespaidos par redzēto, izsaka savu uzskatu par pasaules transporta infrastruktūras tagadni un nākotni.

“Pašlaik tā ir sanācis, ka arī prēmija “Zelta rati” jau sen ir izgājusi ārpus Krievijas robežām. Šodien tā ir prēmija, kura apvieno aptuveni tūkstoti laureātu, no vairāk kā astoņdesmit valstīm. Pirms mēneša mēs jau nonācām līdz ANO līmenim un pasniedzām apbalvojumu tur. Pagājušajos gados arī Anatolija Eduardoviča dzīvē ir  notikušas nopietnas pārmaiņas. Principā, es šodien izjutu tādu nopietnu šoku. Jo, kad tu daudzus gadus redzi prezentācijas un attēlus, tad jau sāc domāt, ka, droši vien, tas tā arī paliks attēlos. Un, kad tu redzi to dzīvē, un to var pataustīt, un ne tikai pataustīt, bet arī pabraukt, tad var saprast manu stāvokli”, stāsta Žukova kungs.

Pēc orgkomitejas priekšsēdētāja vārdiem, savas pastāvēšanas divpadsmit gados prēmija “Zelta rati” ir kļuvusi “par sava veida transporta “Oskaru” un apvieno spēcīgākās transporta kompānijas no daudzām pasaules valstīm”. Sadarbību starp Skyway un “zelta ratiem” Žukova kungs redz kā nopietnu abu pušu izaugsmes un izdevīguma iespēju, ko apvieno kopīgs mērķis – mainīt cilvēku dzīvi uz labo.

Starp citām sarunas tēmām: elektromobiļi, autopiloti, SkyWay un Adgex, kā arī daudz kas cits.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook3Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *