SkyWay piedalās Smart Cities India izstādē

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

SkyWay kompāniju grupa ir stādīta priekšā starptautiskā izstādē Smart Cities India. Izstāde notiek no 10-12 maijam izstāžu centrā Pragati Maidan, New Delhi, Indijā. Piedalīšanās izstādē ir turpinājums SW tehnoloģijas soļošanai reģionos un pasaulē. Aprīlī trošu tehnoloģija piedalijās RailwayTech2017, Indonēzijā, kur saņēma valsts varas un preses uzmanību, tādā veidā turpinot panākumus no vienas no lieākajām izstādēm, InnoTrans 2016, Berlīnē.

Tehnoloģijas svarīgumu un perspektīves komentē galvenais SkyWay kompāniju grupas inženieris un direktors Anatolijs Eduardovičš Junitskis, – “Šodienas Indijas ceļu tīkls – vairāk, nekā 4,5 miljoni kilometru, uz tiem katru gadu mirst vairāk, nekā 200 000 cilvēku, vairāk, nekā miljons – tiek traumēti. “Aprakta”zem asfalta un “apglabāta” auglīgā zeme, kas ir pielīdzināma trīs Izraēlas apmēram. Teritorijā auglīgā zeme ir desmit reizes vairāk degradētāka un piesārņotāka ar kancerogēniem. Ar tādiem tempiem līdz gadsimta beigām nomirs līdz 20 miljoniem cilvēku un 100 milj. – nomirs priekšlaicīgi.

Šo var izbēgt ar projektu Smart Linear Citie – SLC. Tā ir pilnībā kājāmgājēju pilsēta-klāsteris, ar aptuveni kilometra diametru, tajā var dzīvot līdz 10 000 iedzīvotāju. Klāsterus būvē visiem pieejamus, aptuveni 500 metrus no centra, ar augstām ēkām-dominantu centrā, kurām apkārt apiet visa komunikācija – SkyWay “otrā līmeņa” trošu ceļi. Tur arī ir izvietoti pilsētas transporta (ātrums līdz 150km/st.), bet (ātrgaitas līdz 500km/st.) pārsēšanās mezgli, un pazemes hiperātrās forvakuuma trubās (līdz 1500 km/st.) šo risinājumu Indijas teritorijā ir gatava izpildīt mūsu SkyWay kompāniju grupa.”

Pašreiz SkyWay Indijā strādā divos virzienos: Džrkhandas štatā, kur tika parakstīt trīspusējais investīciju līgums (par komplekso Indijas štata transporta problēmas risinājumus par 992 000 000 dolāru, kas arī radīs 1000 jaunas darbavietas) un arī pilsētā Dharmsala, kur tiek izskatīta iespēja ieviest SW tehnoloģiju pilsētā Smart Cities projekta rāmjos.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *