SkyWay Muzejs

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Jūsu uzmanībai piedāvātajā sižetā jūs redzēsiet tos EkoTehnoParka objektus, kuri, lai arī tie nav SkyWay starptautiskā izmēģinājumu, demonstrēšanas un sertifikācijas centra galvenie elementi, tomēr izsauca milzīgu interesi EkoFesta 2017 viesu vidū. Tam par apstiprinājumu kļuva apmeklētāju rinda, kuru nespēja izkliedēt pat lietus otrajā dienas pusē.

Neapšaubāmi, runa ir par SkyWay muzeju, pie kura var ierindot arī nulles kilometru un mūsdienīgā SkyWay ritošā sastāva vectētiņu – vēsturisko ZIL- 131, kas ir pirmās paaudzes stīgu transportlīdzekļa paraugs.

Tā kā mūsu projekts par savu attīstību ir  pateicību parādā simtiem tūkstošu to atbalstījušo vienkāršo cilvēku, par svarīgu uzdevumu kļuva atmiņas par šiem cilvēkiem iemūžināšana, tādēļ muzeja griesti ir izpildīti zvaigžņotas debess veidā, kur spīdošās zvaigznītes ir visu mūsu partneru vārdu un uzvārdu burti, kas ņemti no reģistra uz 2017.gada 16.aprīli.

Neapšaubāmi, mēs apmeklēsim arī “Slavas aleju”, kurā izstādītas skulptūru grupas no bronzas, kas veltītas pašiem lielākajiem investoriem, kuri ieguldījuši SkyWay projektā 1 miljonu dolāru un vairāk.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *