SkyWay lielākajā Austrālijas transporta biennālē

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook3Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

SkyWay Australia piedalās lielākajā transporta izstādē Austrālijā AusRAIL PLUS 2017. Inovatīvais stīgu transports ir izvietots stendā ar numuru 674. AusRAIL PLUS 2017 atbalsta tādi nozares līderi, kā Australasian Railway Association (ARA), Institution of Railway Signal Engineers (IRSE), Railway Technical Society Australasia (RTSA) un the Rail Track Association Australia (RTAA).

AusRAIL izstāde notiek katru gadu, bet AusRAIL PLUS notiek reizi divos gados. Biennālē ir izvērsta gan sasniegumu izstāde, gan konferences, un tā pilda sociālo funkciju. Pasākums piesaista vairāk nekā 7000 viesus, tostarp pus tūkstoti uzņēmumu. Šogad pasākums notiek 21. – 23. novembrī.

SkyWay Australia šodien ir iesniegti vairāk nekā 100 pieteikumi no privātiem uzņēmumiem, valdības organizācijām un ieinteresētajām pusēm, kuras vēlas izskatīt SkyWay risinājumu savu vajadzību apmierināšanai. SkyWay prototipu jaunumi un testa rezultāti testu poligonā Baltkrievijā turpina izraisīt interesi par šo sistēmu Austrālijā. Par to ziņoja mūsu Austrālijas partneris Rods Huks kompānijas – izstrādātāja pārstāvju pēdējās vizītes laikā.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook3Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *