SkyWay latīnamerikas reģionos

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook7Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

SkyWay kompānijas grupas partneri pabeidza darba izbraucienu Urugvajā, kuras gaitā veica vietējām amatpersonām stīgu tehnoloģijas prezentāciju. Precīzāk, notika biznesa tikšanās slēgtā formātā ar Urugvajas transporta ministra asistenta piedalīšanos, kā arī transporta un sabiedrības darbu (Viktors Rossi) Urugvajas ministriem.

Darba vizītes laikā tika apspriesta iespēja infrastruktūras attīstīšana izmantojot SkyWay transporta infrastruktūras kompleksus. Svarīga nozīme bija tai sakritībai, ka SkyWay var izmantot, kā spēcīgu konsolidējošu instrumentu kontekstā ar Urugvajas ārpolitiku. Pirms neilga laika valsts prezidents piesauca latīnamerikas reģiona valstīm integrāciju un oficiāli atzina, ka ir gatavs piedāvāt saviem tuvākajiem kaimiņiem – Bolīvijai un Parguvajai  – transporta kanālu uz okeānu. “Paragvaja varēs iziet Atlantikā ar savu koku, derīgajiem izrakteņiem, caur mūsu valsti, to pašu varēs izdarīt arī Bolīvija, tas nozīmēs reģiona attīstību un jaunas darbavietas Urugvajā”,- paziņoja valsts politiskais līderis Hosē Muhika 2013. gada decembrī, un šajā sakarā SkyWay atrodas pareizajā vietā un pareizajā laikā, ka vēl labāk nevarētu būt.

Gatavību piedāvāt palīdzību stīgu transporta attīstībai Latīnamerikas valstīs apstiprināja Arābu Slovāku rūpniecības un tirdzniecības palāta (ASCC), kā arī Austrumeiropas investīciju grupas. Nākamais iespējamais solis abpusēja attīecību nostipirnāšanai – Urugvajas Transporta Ministrijas vadības apmeklējums SkyWay EkoTehnoParkā.

Der atzīmēt, ka pašreiz ir ļoti liela interese par Urugvaju no milzīgām starptautiskām korporācijām dēļ lielā derīgo izrakteņu daudzuma (minerālvielas, ogļūdeņradu vielas), kas formulē pietiekami mērķtiecīgas sadarbības formas, kuru galvenais mērķis ir peļņa. SkyWay tehnoloģija piedāvā gatavus infrastruktūras risinājumus, kas neaizskar valsts nacionālās intereses, bet tieši otrādi – piedalās aktuālāko transporta problēmu risināšanā un dažādu nozaru attīstībā tautas saimniecībā un ekonomijā.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook7Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *