SkyWay izveido birojus Indijā un Indonēzijā!

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook2Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

SAS “Stīgu tehnoloģijas” attīstības ģenerāldirektors Viktors Baburins sniedza interviju par stīgu tehnoloģijas attīstību informācijas aģentūrai “RŽD-Partneris.ru”.

Stīgu transporta sistēmas ieviešanas plāni ir orientēti pašlaik lielākoties uz Austrumiem: divas nesen lielās izstādes, kurās piedalijās mūsu kompānija (aprīlī RailWayTech2017 Džakartā, Indonēzijā, un maijā – Smart Cities, Deli pilsētā), izsauca pieprasījumu pēc transporta inovācijas no vairākām Āzijas reģiona valstīm.

Nav brīnums, ka jauna veida transporta projektu izstrādātāji (Hyperloop, Testa, skyTran, Metrino) tiecās, jo īpaši, uz Indiju: viņi saprot šīs valsts praktiski neieņemto pasažieru un kravas pārvadājuma tirgus perspektīvi.

SkyWay šajā ziņā nav izņēmums. Bet, atšķirībā no nosaukto tehnoloģiju izstrādātājiem, mēs piedāvājam savu risinājumu uzreiz vairākām problemātiskajām jomām reģionā: runa iet par speciāliem kravas koridoriem priekš jūras ostām, lidostām, rūpniecības zonām, lieliem lauksaimniecības tirgiem.

To realizācijas palīdzēs ievērojami atbrīvot koplietojamos ceļus no daudzajām kravas automašīnām, nodrošināt lētus visu gadulaiku transporta pakalpojumus lauku apvidos, kur vismaz 30% lauku iedzīvotāju atrodas izolācijā lietus sezonas laikā. Kā arī tiek piedāvāts “Pēdējās jūdzes” risinājums. Ar citiem vārdiem, tajos gadījumos, kad pasažieri, kas atbrauc uz lieliem dzelzsceļa transporta mezgliem, ir spiesti stāvēt stundām rindā automašīnās vai autobusos milzīgos sastrēgumos, tādēļ, lai nonāktu mājās.

Pašlaik mēs atveram kompānijas birojus Indijā un Indonēzijā. Attiecīgi tie parādīsies Deli un vienā no Indijas automašīnu rūpniecības un tehnoloģijas informācijas centrā – Punes pilsētā, kā arī Džakartā. Tekošajā brīdī mēs veidojam ilgtermiņa parteru attiecības ar vietējām celtniecības organizācijām, ERS-kompānijām, ražotājiem, sertificējošajiem orgāniem, profila ministrijām un finanšu lokiem.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook2Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *