SkyWay izstādē «Made in Belarus Astana»

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Kazahstāna pieņem Baltkrieviju! Bet konkrētāk valsts sasniegumus dažādu sfēru izstādē. Portāls TengriNews ziņo, ka vairāk, nekā 70 kompānijas, vairāk nekā 170 tehniski izstrādājumi un patērētāju preces tiks parādītas izstādē Made in Belarus Astana, kas tika atvērta 13 augustā un būs par vienu no lielāko Baltkrievijas izstādi Kazahstānā.

“Izstāde būs svarīgs notikums Baltkrievijai un Kazahstānai. Mēs varēsim apvienot spēkus priekš divu valstu tautas saimniecībām kompleksiem”, – atzīmēja Ārkārtējias un Pilnvarotais Baltkrievijas vēstnieks Kazahstānā 9 augsuta preses konferencē medija centrā izstādē EXPO-2017 Anatolijs Ničkasovs.

Starp pašām spožākajām Baltkreivijas “vizītkartēm” redzamu vietu aizņem arī SkyWay transporta tehnoloģijas. Neskatoties uz autora neprecīzo piezīmi, kurš piesaista izstrādi izglītības centram, kas nevar nemaz būt noteikts, bet kopumā viņš notikumu aprakstija pareizi – inovatīvā tehnoloģija tik tiešām tiks parādīta Kazahstānā.

Kazahstānas iedzīvotāji ir plaši zināmi ar savu attieksmi pret Junicka trošu transportu. Jūnijā vietējie iedzīvotāji vērsās pie vietējā Akima ar lūgumu ieviest pilsētā SW transportu, bet 2017 EkoFestā bija vieni no lielākajām grupām.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *