SkyWay izstādē “Krievijas Тransports”

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook1Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

XI Starptautiskā izstāde «Krievijas Transports» norisinās Maskavā no 6.-8. decembrim, dislokācijas vieta – Gostjinij Dvor (Гостиный Двор). Visi, kas vēlas apskatīt stīgu tehnoloģijas, to var izdarīt stendā А0.1.

Kā tas bija arī 2016. gadā – pie SkyWay stenda vērojama pastiprināta interese no izstādes apmeklētēju puses, to apmeklēja arī Krievijas Federācijas premjerministrs Dmitrijs Medvedjevs, kas nofotogrāfējās pie junibusa publicējot foto оficiālajā вк kontā un citi augsta ranga ierēdņi.

Daudzi atzīmē, ka inovatīvā stīgu transporta stends atrodas tieši pretī  transporta monopolista AS “Krievijas dzelzceļš” stendam, un tieši šis nelielais starplaukums kļuva par visdzīvelīgāko un apmeklētāko pirmās izstādes dienas vietu – vietu, kur tikās dažādas transporta idejas. Burtiski nesen pirmizrādi televīzijā piedzīvojušajā  Sergeja Malozjomova telefilmā  «Nākotnes vilciens» arī tika vilkta šī salīdzinošā paralēle starp transporta paaudzēm: “vakardienas” dzelzceļu un “rītdienas” stīgu transportu. Secinājumus katrs var izdarīt pats.

Informācija par to, ka SkyWay izgudrotāju kļūdas dēļneielaida savā paša prezentācijā Maskavā, iekļuvusi masu saziņas līdzekļos.

Jā, tiešām! Iedomājieties – SkyWay stīgu transporta izgudrotāja Anatolija Juņicka vārda nebija izstādes atklāšanas «Krievijas transports-2017» dalībnieku sarakstā. Kā paziņojis slēgta tipa akciju sabiedrības  «Stīgu tehnoloģijas» atbildīgais darbinieks – pieteikums par Unitsky iekļaušanu dalībnieku sarakstā tika iesniegts savlaicīgi, sniedzot pases datus un ģenerālkonstruktora fotogrāfijas, un oficiāls atteikums no drošības dienesta nav ticis saņemts. Kā paskaidroja kompānijas, kas organizē šo pasākumu, menedžeris – Anatolija Juņicka vietā to personu sarakstā kā izstādes apmeklētājus, kurus bija akceptējis Krievijas Federālais drošības dienests, bija nokļuvis inženiera uzvārda brālis. Uz vietas gan sarakstā nekāds uzvārda brālis netika identificēts…

Turpinām sekot situācijai un izstādei kopumā, šodien Jūsu uzmanībai tiek piedāvata fotoreportāža no izstādes pirmās dienas.

Vāka foto – Krievijas Federācijas Transporta Ministrija.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook1Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *