SkyWay Indonēzija

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Kā informē “SkyWay Technologies Indonesia”, tika parakstīti Saprašanās memorandi ar kompānijām “Jorong Port Development” un “Indonesia Infrastructire Society”. “Jorong Port Development” ir ieinteresēta SKY WAY 10 kilometru kravas trases būvniecībā lielā Indonēzijas ostā. Kompānija sāks darbu, lai 2018. gada janvārī sagatavotu tehniski ekonomisko pamatojumu. Indonēzijas infrastruktūras sabiedrība sniegs atbalstu tā sagatavošanā.

Papildus Memoranda parakstīšanai, tika apliecināta SkyWay attīstība starptautiskajā un nacionālajā līmenī. Parakstīšanas ceremonija ietvēra arī brīfingu Indonēzijas delegācijai, kas 4. decembrī dosies uz Baltkrieviju, lai apmeklētu SkyWay ražošanu.

Pašlaik notiek gatavošanās projekta īstenošanai tirdzniecības rajonā, kas atrodas Dienvidu Kalimantan (Jorong osta). Uz šo brīdi SkyWay Indonēzija jau strādā ar vairāk nekā 10 projektiem. Kopējā projektu vērtība SKY WAY transporta izstrādāšanai un ieviešanai ir 42.532.000.000 USD vai ekvivalents 575.732.354.552.313 IDR. Kopējais attālums – 4.167,93 km SkyWay atbalsta Dienvidkorejas un Singapūras investori, kas spēj nodrošināt 75% kapitāla ieguldījumu Indonēzijas projektos. Pārējā daļa tiks nodota finansēšanai vietējiem investoriem, kuri izteiks vēlēšanos piedalīties projektos kā partneri.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *