SKYWAY IDEJAS TIEK IEVIESTAS AIZVIEN AKTĪVĀK UN AKTĪVĀK: NOVOSIBIRSKAS…

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Ikgadējais starptautiskais forums “Tehnopro”, kas norisinājās Novosibirskā, apvienoja vairāk, nekā 6000 speciālistus no divdesmit valstīm. No paša sākuma, atvēršaas dienas visa uzmanība tika veltīta lielai milzīgai inovāciju ideju un projektu apspriedei, kas bija saistīti ar Sibīrijas galvaspilsētu. Mērs Anatolijs Lokots pats uzdeva attiecīgajiem dienestiem beidzot pabeigt pilsētas programmu “Gudrā pilsēta” līdz šī gada beigām.

Ceļa tīkla attīstības perspektīve pilsētā ir Aleksandra Ļuļko pārziņā, kurš ir Rūpniecības, inovācijas un pilsētas uzņēmējdarbības departamenta vadītājs. Tas bija tieši viņš, kurš atgādināja, ka cīņā ar sastrēgumiem varētu palīdzēt tieši “otrā līmeņā” Junicka trošu transports.

Sibīrijas Aviācijas Zinātniskās pētniecības Institūts aktīvi nicina estakāžu transportu. Lielu popularitāti iedzīvotāju vidū ir iemantojis tieši trošu transports, kas varētu savienot pilsētu ar Akadempilsētiņu.

Novosibirskā labi saprot, ka nākotne – ir aiz ekoloģiski tīra transporta, un transporta trendi nepaies garām lielpilsētai. EEK līdz 2050 gadam plāno pilnībā aizliegt iekšdedzes dzinēju izmantošanā.

SkyWay ir lieliski zināms projekts Novosibirskā, kur tam ir ļoti laba reputācija. Pilsētas mērija aktīvi attīsta pilsētu un interesējas pēc jaunākās tehnoloģijas. Par lielā mēroga pašvaldības projekta aizsākumu bija forums “Novosibirska- bezgalības iespēju pilsēta”, kas norisinājās 2016. gadā. Uzreiz pēc tā trošu transporta speciālisti ķērās klāt pie foruma rāmjos apspriesto adrešu projektu detalizētākas izveides, to skaitā pie Akadempilsētas projekta, kas bija viens no perspektīvākajiem.

 

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *