SkyWay forumā “Krievijas intelektuālās transporta sistēmas”

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Viskrievijas transporta iknedēļas informatīvās un analītiskās avīzes “Krievijas transports” informatīvajā portālā tika publicēta publikācija, veltīta 2017. gada 27.-28. septembrī Maskavā notikušā II Starptautiskā foruma” Intelektuālās transporta  sistēmas Krievijā “rezultātiem. Pasākuma mērķis – noskaidrot transporta tirgus dalībnieku viedokli par intelektuālo transporta sistēmu izmantošanas tuvākajām perspektīvām.

Forumā  piedalījās AS “Stīgu tehnoloģijas” pārstāvji, kuri iepazīstināja ar inovatīvajiem SkyWay transporta un infrastruktūras kompleksiem.

“SkyWay transportlīdzekļi  pārvietojas virs zemes pa īpašu sliežu stīgu estakādi, kas nodrošina  bezprecedenta drošību un racionālu zemes un resursu izmantošanu,  palielina cilvēku un kravu pārvadāšanas ātrumu, samazina līdz minimumam videi nodarīto  kaitējumu, jo sistēma darbojas ar elektroenerģiju. SkyWay transporta un infrastruktūras kompleksa galvenie elementi ir  nepārtraukta iepriekš nospriegota sliežu stīgu estakāde, kā arī sliežu automobiļi uz tērauda  riteņiem. Kā tika atzīmēts prezentācijā, Krievijas Transporta ministrijas ekspertu padome 2016. gada sākumā šo tehnoloģiju atzina par inovatīvu. Tagad notiek  ritošā sastāva sertifikācijas process un īpašu tehnisku noteikumu izstrāde šāda veida transportam, ” teikts izdevuma tīmekļa vietnē.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *