Sky Way Piedņestras Moldāvu Republikā

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Projekts Sky Way spēji iekaro arvien jaunas un jaunas bijušās NVS republikas. Tā šī gada 3. decembrī Piedņestras Moldāvu Republikas pilsētā Benderā, notika reģionālā Sky Way un iespēju, ko projekts sniedz šī reģiona iedzīvotājiem sakarā ar reālu tehnoloģijas ieviešanu Piedņestrā, prezentācija  .  Kā jau ierasts – prezentācijas noslēgumā tika izlozēti sertifikāti par īpašumtiesībām uz uzņēmuma akcijām starp  jaunuzaicinātajiem viesiem. Izlozes uzvarētāja nespēja slēpt emocijas un izteicās, ka viņai pašlaik ir absolūta «lidojuma sajuta» un vēlētos, lai tā pārņemtu ikvienu Sky Way «debesu ceļu» būvniecības attīstības dalībnieku viņu nelielajā republikā.

Kompānijas Sky Way reģionālie partneri no Piedņestras Moldovas Republikas kārtējo reizi apliecināja savu mīlestību, uzticību un lojalitāti stīgu sliežu ceļu projektam – ar katru reizi, kad tiek rīkotas reģionālās  prezentācijas, piepulcinot arvien jaunus un jaunus dalībniekus, kā arī  izceļoties ar apskaužamu aktivitāti no viņu puses sakarā ar šī projekta īstenošanu reālajā dzīvē. Kā apliecinājums tam ir daudzskaitlīgie reģionālie «Līderi» no Piedņestras Moldovas Republikas, kā arī pirmais «Māsteru» trijnieks, no kuriem divi izrādījās vietējie Benderas iedzīvotāji. . Kā apgalvo reģionālais kurators – Anatolija Kolomeiceva un Tatjanas Bekeres komanda ir viena no specīgākajām un efektīvāk darbojošamies komandām Moldovā.  Daudznacionālajā Moldovā Sky Way seko savam galvenajam principam – apvienot cilvēkus neatkarīgi no valodas, kurā viņi komunice, dzīvesvietas un reliģiskajiem uzskatiem.

Šobrid, pateicoties vietējo iedzīvotāju aktivitātei un tam, ka projekts Sky Way viņiem ir ārkārtīgi aktuāls, reģionālās prezentācijas notiek dažādās Moldovas pilsētās. Arī jūs varat  kļūt par kārtējās reģionālās prezentācijas dalībnieku! Sekojiet reģionālo prezentāciju sarakstam Moldovā SKY WAY CAPITAL mājaslapā –  sadaļā «Notikumi» vai jūsu personīgajā kabinetā.

Esiet aktīvi un lojāli Sky Way projektam un nākamā prezentācija notiks tieši jūsu pilsētā.

Veidojam nākotni kopā ar Sky Way!

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *