SKY WAY kanālā CNN INDONESIA

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook6Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Jo vairāk SKY WAY pietuvojas īstenošanai, jo lielāka kļūst interese par stīgu tehnoloģiju transportu visā pasaulē. Tā vienā no centrālajiem Indonēzijas kanāliem CNN INDONESIA stīgu transportam bija veltīts plašs sižets, kurā tika stāstīts par to, kas ir SKY WAY un kā tehnoloģija, kas pasargāta no plūdiem un zemestrīcēm, var tikt realizēta Indonēzijā.

Reportāžas un SKY WAY tehnoloģijas prezentācijas ietvaros televīzijas kanāla skatītājiem tika stāstīts par tās galvenajām priekšrocībām un iespējām ieviest jauno transportu teritorijās, kuras pakļautas regulārai dabas katastrofu ietekmei. Kā arī par to, ka transports būs labvēlīgs un drošs ne tikai pasažieru, bet arī kravu pārvadāšanai. Būvniecības īstenošanai  Indonēzijā kā plāna pirmā daļa var kļūt 10 kilometru kravas nogabals, kas tiks veidots loģistikas uzlabošanai, kā arī kravu un personāla pārvadāšanai Jorong pilsētas kalnrūpniecības centrā Kalimantan. Pirmās investīcijas šajā projektā sasniegs 100 miljonus dolāru, bet būvniecība tiks uzsākta 2018. gada vidū un ilgs 18 mēnešus.

Tādējādi, SKY WAY inovatīvās tehnoloģijas ieviešana kļūst par reālu valstīs ar paaugstinātu dabas katastrofu bīstamību, nodrošinot reģiona iespējamo evakuāciju un ekonomisko attīstību Indonēzijā, kur jau nākamajā gadā sāksies stīgu transporta ceļa pirmā posma būvniecība.

SKY WAY – veidosim mūsu nākotni kopā!

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook6Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *