SEMINĀRS NACIONĀLAJĀ BALTKRIEVIJAS ZINĀTŅU AKADĒMIJĀ

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook3Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

2017. gada 14. jūnijā Baltkrievijas Republikas Nacionālajā zinātņu Akadēmijā  notika seminārs, kas tika veltīts SkyWay inovatīvajai tehnoloģijai, kuras darbā ņēma dalību vadība un vadošie darbinieki no profilakadēmiskajiem institūtiem, mācību iestādēm, ministrijām un Baltkrievijas Republikas departamentiem, kā arī SAS “Trošu tehnoloģijas” projektētāju organizācijas darbinieki.

Ar ziņojumu-prezentāciju SkyWay projekts uzstājās ar pašu Anatoliju Eduardoviču Junitski priekšgalā. Pēc tam notika apspriede un domu apmaiņa. Jautājumi, kuri bija adresēti izstrādātājiem, bija tehniskie, eksplautācijas, ekonomiskos un citi vērsti pret trošu transportu. Liela uzmanība tika pievērsta tieši perspektīva pielietojot SkyWay tehnoloģiju Baltkrievijas Republikā, tā eksporta un inovatīvajam potenciālam.

Vispārēju attieksmi no lielākās daļas dalībnieku un 3 stundu ilgajām sarunām labi ilustrēja viens no vadošajiem Transporta Universitātes darbiniekiem, atgādinot, ka kopš vilciena izgudrošanas un tā ieviešanas pagāja 40 gadi. Sākumā – pēc viņa vārdiem – visi teica, ka tas nebrauks, bet vēlāk teica, ka to nav iespējams apstādināt!

Kopumā, savelkot paralēles, projektam tika izteikts atbalsts. Tālāk tika apsriesta iespējamā tālākā sadarbība un to pienesumu, ko varētu sniegt baltkrievijas zinātnes sabiedrība trošu transporta attīstībā.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook3Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *