Saņemts vides pārvaldības sistēmas sertifikāts

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Austrālijas kompānija SAI Global ir izsniegusi AS “Stīgu tehnoloģijas” sertifikātu, kas apstiprina uzņēmuma vides pārvaldības sistēmas atbilstību starptautiskā standarta prasībām. Vairāk par to, kas tas ir par dokumentu, un ko tas dod kompānijai, stāsta AS “Stīgu tehnoloģijas” standartizācijas un sertifikācijas vadošais inženieris Alīna Selivanova:

“Lēmums izveidot un ieviest AS “Stīgu tehnoloģijas” “EkoTehnoParka” struktūrvienībā vides pārvaldības sistēmas, atbilstoši ISO 14001:20015 “Vides pārvaldības Sistēmas. Prasības un lietošanas norādījumi” prasībām, bija pieņemts jau 2017. gada sākumā, saskaņā ar SkyWay programmas galveno mērķi, izveidot videi draudzīgu un drošu globālu un efektīvu “otrā līmeņa” transporta komunikāciju tīklu.

Uzņēmuma stratēģiskais mērķis ir “EkoTehnoParka” struktūrvienības attīstība līdz līmenim, kas ļauj maksimāli demonstrēt SkyWay inovatīvo tehnoloģiju vides potenciālu, kas vērsts uz saudzīgu attieksmi pret apkārtējo vidi. Tāpēc uzņēmumā pastāvīgi tiek veikts mērķtiecīgs darbs, lai ievērotu vides likumdošanu un vides aizsardzības prasības vides aizsardzības jomā. Tādējādi, tiek pievērsta uzņēmuma darbinieku un līgumorganizāciju personāla, klientu un viesu uzmanība veikt darbības, kas uzlabotu vides stāvokli, tiek veikts darbs, lai motivētu videi draudzīgu uzvedību.

Kā sertifikācijas institūcija par atbilstību vides pārvaldības starptautisko standartu prasībām, tika izvēlēta kompānija SAI Global. Tās galvenais birojs atrodas Sidnejā, Austrālijā. Iestādes veiktā darba kvalitāti apstiprina vairāk nekā 50 000 sertifikātu izsniegšana dažādās nozarēs daudzu pasaules valstu organizācijām visos kontinentos.

Mūsu kompānijā, testēšanas, sertifikācijas un standartizācijas speciālistu uzraudzībā, ir paveikts liels darbs vides aizsardzības jomā un 2017.gada 21. septembrī, kompānijas SAI Global pārstāvji veica sertifikācijas auditu, kas neradīja nopietnas nekonsekvences mūsu darbībā.

AS “Stīgu tehnoloģijas” vides pārvaldības atbilstības sertifikāts ir iekļauts SAI Global sertificēšanas institūcijas Sertificēto organizāciju reģistrā.

Sertificētas vides pārvaldības sistēmas klātbūtne, nodrošinot atbilstību starptautiskā standarta ISO 14001: 2015 prasībām, dos iespēju mūsu uzņēmumam pārliecinoši piedalīties starptautiskajos konkursos un tajos uzvarēt. ”

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *