SAŅEMTI UNIBUSA UN UNIBIKE ATBILSTĪBAS SERTIFIKĀTI

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Saņemti sertifikāti, kas apliecina ritošā sastāva un to detaļu tehniskās īpašības. Sertifikāti izdoti Unibusam U4-210 un Unibaikam U4-621. Līdz šim stīgu transportam nav iedalīts speciāls transporta veids DE-JURE, lai gan tas ir DE-FACTO, tādēļ sertifikācija tika veikta attiecīgi pēc pilsētas elektrotransporta un to normatīvajiem aktiem, detaļām un iekārtām.

Unibus sertifikāts U4-210 PDF

Unibike sertifikāts U4-621 PDF

Sertifikātus izsniedza ” Goselektrotransporta Pētniecības institūta tehniski zinātniskais centrs PIT “, kuriem ir attīecīgā akreditācija no Krievijas Federācijas Satiksmes Ministrijas “brīvprātīgā autotransporta sertifikācija DS AT”.

Katrs sertifikāts apliecina atbilstību ritošā sastāva iekārtu kompleksu prasībām, kas ietver: vilces piedziņa; kontroles sistēma; enerģijas uzglabātāji; mikroklimata sistēma; ugunsdzēsības sistēma; Vilces moduļa rāmis komplektā ar šasiju; pasažieru modulis.

Atgādinām, ka 2016. gada februārī Krievijas Federācijas transporta ministrijas ekspertu padome ir atzinusi SkyWay tehnoloģiju par inovatīvu.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *