Par to, kas tiek pārbaudīts pieņemšanas testu laikā

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook5Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0
Par to, kas tiek pārbaudīts pieņemšanas testu laikā

SkyWay  tehnoloģijas testēšanas un demonstrēšanas centra teritorijā – EkoTehnoParkā –  turpinās SkyWay ritošā sastāva (2-vietīgā junibaika un 14-vietīgā junibusa) testēšana otrajā pieņemšanas testu posmā, ar sekojošu  sertifikāciju.

2-vietīgais  junibaiks ir transportlīdzeklis, ko paredzēts izmantot starpstāvoklī starp  personīgo un sabiedrisko transportu, kā arī pasažieru pārvadāšanai  tūristu maršrutos, rezervātos, savvaļas dzīvnieku parkos, slēpošanas  kūrortos u.c. Transportēšanas sistēma, kas aprīkota ar junibaikiem, var  pārvadāt līdz pat 10 tūkstošiem pasažieru stundā. Braukšanas ātrums ir līdz 150 km / h, ar enerģijas patēriņu, kas atbilst 2,2 litriem uz 100 kilometriem.

Papildu enerģijas  ietaupījumu var panākt, aprīkojot transportlīdzekli ar veloģeneratoru,  kas transformē muskuļu spēku elektroenerģijā un atgriež to sistēmā. Turklāt, ātrumu 60 km / h junibaiks var sasniegt, izmantojot tikai pasažiera muskuļu spēku. Salons ir aprīkots ar ventilācijas sistēmām, gaisa kondicionēšanu, apgaismojumu, audio un video informāciju pasažieriem.

14-vietīgais junibusss – pasažieru transports pilsētai, ar ietilpību līdz 14 cilvēkiem (12 stāvvietas un 2 sēdvietas). Tā maksimālais ātrums ir 150 km / h. Vienlaicīgi,  “SkyWay” transporta sistēmas, kas aprīkota ar junibusiem,  produktivitāte var sasniegt 50 000 pasažieru stundā, kas ir salīdzināma ar Maskavas  metro veiktspēju. Salons ir aprīkots ar ventilācijas sistēmām, gaisa kondicionēšanu, apgaismojumu, audio un video informāciju pasažieriem.

Junibaika un junibusa kustību veic vilces elektriskā piedziņa. Vilces piedziņas elektromotori un riteņi ir apvienoti kopējā mezglā motors-ritenis, kas ļauj  izslēgt raidītājus (reduktorus) un, attiecīgi samazināt izmērus, svaru un izmaksas Abu  transportlīdzekļu (divvietīgā junibaika un 14 vietīgā junibusa) patentētie aerodinamiskie raksturojumi, salīdzinot ar dzelzceļa riteņu pāri, ir 3-5 reizes labāki, bet rites  pretestība pa sliedi, tiek samazināta 2 reizes. Junibaika un junibusa vadības sistēma ir pilnībā automātiska. SkyWay transportlīdzekļus var ekspluatēt dažādos klimatiskajos apstākļos, bez nepieciešamības pēc garāžām. Vidējais kalpošanas laiks ir 25 gadi.

Visi iepriekš minētie 2-vietīgā junibaika un 14-vietīgā junibusa raksturojumi ir apstiprināti pieņemšanas testos. Turklāt, ir svarīgi, lai šo transportlīdzekļu kvalitāte nodrošinātu pasažieru (testētāju)  komfortu un drošību. Pieņemšanas  testi turpināsies līdz brīdim, kad tiks pārbaudīti visi būtiskie  rādītāji un noteikta to atbilstība projektētajiem rādītājiem. Pēc tam, īpaša komisija izskatīs jautājumu par sertifikātu izsniegšanu rūpnieciskajiem paraugiem, bet kompānija ražotājs varēs pāriet uz šo modeļu maza mēroga ražošanu, lai aprīkotu tos ar SkyWay sistēmām.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook5Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *