ONAIR ATKAL EKOTEHNOPARKĀ

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

OnAir pārstāvji atkārtoti apmeklēja SkyWay tehnoloģijas sertifikācijas un izmēģinājuma centru ETP. Vizītes laikā žurnālisti kļuva par aculieciniekiem SkyWay ritošā sastāva izmēģinājumiem dažādās trasēs, kā arī bija iespēja parunāties ar galveno inženieri Anatoliju Eduardoviču Junitski.

Viena no sarunas tēmām bija SkyWay UniBusa salīdzināšana ar elektromašīnu Tesla, ar kuru atbrauca žurnālisti. Šī tēma jau tika apspriesta agrāk, bet toreiz vēl nebija iespējams salīdzināt jau gatavu modeli ar nepabeigtu modeli. Bet tagad jau pēc 2 gadu darba UniBus ne vien pārtapa par realitāti, bet veiksmīgi pierāda savu tehnisko raksturojumu arī praktikā.

OnAir redakcija jau ilgi interesējās par SkyWay tehnoloģiju: publikācijas, veltītas SkyWay, iznāca septembra un decembra žurnāla izdevumos 2016. gadā.

OnAir – Baltkrievu aviokompānijas “Belavia” korporatīvais un borta žurnāls. Izveidots 2009 gadā un katru mēnesi tiek izlaists jauns žurnāls. Tiek lietots visos aviokompānijas reisos, to skaitā arī uz Nr.1 borta.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *