Mūsu cilvēki Energy Expo 2017

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

No 2017.gada 9. līdz 12. oktobrim Minskā notika XXIII Baltkrievijas enerģētikas un vides forums. Foruma ietvaros notika XXIII Starptautiskā specializētā izstāde “Enerģētika. Ekoloģija. Enerģijas taupīšana. Electro» (EnergyExpo), specializētās izstādes tehnoloģijām naftas ķīmijas  rūpniecībai «Oil & Gas Technologies», apgaismes produkcijai «ExpoSvet»,«Atomexpo-Belarus»,«Ūdens un gaisa tehnoloģijas»,«Expo Pilsēta» un  XXIII Baltkrievijas enerģētikas un ekoloģijas kongress.

Šajā gadā  izstādē piedalījās apmēram 300 organizācijas no 16 pasaules valstīm, tai  skaitā no Krievijas, Ukrainas, Baltijas valstīm, Polijas, Austrijas,  Vācijas, Francijas, Itālijas, Čehijas, Šveices, Somijas, Ķīnas un ASV.

Izstādē piedalījās arī kompānija “Stīgu tehnoloģijas”. Mērķprojektu nodaļas vadošais analītiķis Svetlana Vološina piedalījās  konferencē, kas bija veltīta elektrotransporta attīstības problēmām un perspektīvām. Bija paredzēts, ka prezentāciju galvenā tēma būs elektromobiļi un to infrastruktūra. Kā atzīmēja  Svetlana Vološina, elektrotransports joprojām tiek uztverts  kā kaut kas grezns un individuāls, un pasažieru pārvadājumi nav pietiekami labi atspoguļoti.

Runājot par to,  kā “Stīgu tehnoloģijas” plāno izmainīt priekšstatu par sabiedrisko transportu, Svetlana Vološina atzīmēja, ka šodien nav nepieciešams ražot smagos ietilpīgos vilcienus, tāpat kā metro. Mūsdienu  tehnoloģijas dod iespēju izveidot automatizētas vadības sistēmas, kas var  palielināt transporta atiešanas biežumu un samazināt slodzi ceļā. Tā, transporta sistēma, kas izveidota pēc SkyWay tehnoloģijas, dod iespēju nosūtīt ritošo sastāvu tūlīt pēc iekraušanas. Tas nozīmē, ka  nepieciešamība pēc smagiem 70-100 vietīgiem vagoniem izzūd, bet gaidīšanas laiks transporta pieturvietā tiek samazināts līdz minimumam.

Turklāt, Svetlana  Vološina pastāstīja, ka jauno transporta sistēmas veidu, ko izstrādājusi kompānija  “Stīgu Tehnoloģijas”, raksturo energoefektivitāte un videi draudzīgums. Ritošais sastāvs  strādā ar elektrību, un, pateicoties mūsdienīgu tehnisko risinājumu  kompleksam, pasažieru pārvietošanās un komforta nodrošināšanai tiek izmantots optimālais enerģijas daudzums. Nav mazsvarīgi arī tas, ka transportam var izmantot atjaunojamus enerģijas avotus.

Svetlana  Vološina arī atzīmēja, ka, pateicoties “gudrai” pieejai tā attīstībai, stīgu transports dod iespēju ne tikai atrisināt aktuālās infrastruktūras  problēmas, bet arī ietaupīt naudu. Izmaksas tiek samazinātas, pateicoties automatizētām vadības sistēmām, energoefektivitātei un ceļu struktūru augstai uzticamībai.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *