Merdeka.com

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Projekta plāns tika uzsākts, parakstot Saprašanās memorandu starp IA un kompāniju “SkyWay Technologies Indonesia”. Tas notika Indonēzijas universitātes pilsētiņā Depokā, Rietumjava.

Indonēzijas Universitātes rektors Muhameds Anis savā runā paziņoja par savu stingro nodomu, īstenojot SkyWay attīstības plānu, kļūt par SkyWay Technologies Indonesia partneri, lai nodrošinātu pārvietošanos Indonēzijas Universitātes teritorijā.

“Mēs priecājamies, ka esam SkyWay Indonesia partneri, jo šī ir jauna tehnoloģija, kas ir nepieciešama Indonēzijai, lai atrisinātu transporta problēmas,” atzīmēja Anis kungs savā runā, kas bija veltīta Saprašanās memoranda starp IU un kompāniju “SkyWay Technologies Indonesia” parakstīšanai.

Pēc Anis k-ga vārdiem, Indonēzijas Universitātes teritorijā atrodas viena trešdaļa pilsētas parka fonda, kas tiks saglabāts neskarts un skaists. Oglekļa emisijas samazināšanai pilsētiņas apkārtējā vidē, ir nepieciešams to saglabāt zaļu un samazināt fosilā kurināmā izmantošanu. SkyWay ir tehnoloģija, kas atbilst IU koncepcijai par “videi draudzīgu transportēšanu”, neizmantojot fosilo kurināmo, tās īstenošanai bez koku izciršanas un izmantojot atjaunojamos enerģijas avotus.

“Pie mums atrodas viena trešdaļa no pilsētas mežu fonda, mēs izmantosim šo transportu, lai savienotu ēkas (IU), tāpēc daudzi cilvēki to izmantos,” viņš teica. Pēc vienošanās parakstīšanas, abas puses izveidos darba grupu, lai apspriestu rīcības plānu šī “debesu” vilciena būvniecībai. “Darba grupai būs jānosaka, kāda plānošana būs nepieciešama; mēs ceram, ka ģenerālplāna sagatavošana tiks pabeigta līdz šī gada beigām”, viņš piebilda.

Anisa kungs paskaidroja, ka SkyWay estakāžu transporta ieviešana samazinās to transportlīdzekļu skaitu, kuri iebrauc universitātes pilsētiņā. Iepriekš IU plānoja uzbūvēt monosliedes ceļu, taču tas tika atzīts par neefektīvu augsto izmaksu dēļ. “Šajā infrastruktūrā (SkyWay) tiek izmantoti tērauda stieņi ar balstiem, kas padara to salīdzinoši pieņemamāku,” teica Anis k-gs.

Viņš piebilda, ka plānošanas process tiks veikts ļoti rūpīgi, jo šī tehnoloģija ilgtermiņā kļūs vēl efektīvāka. Mūsu sadarbība neapstāsies ar šo projektu, IU turpinās turpmākās attiecības ar “SkyWay Technologies” kā videi draudzīgu transporta tehnoloģiju inovāciju partneri.

“Mēs turpināsim atbalstīt šo tehnoloģiju, un mēs ceram, ka IU un SkyWay turpinās sadarbību, lai īstenotu transporta risinājumus mūsu iedzīvotājiem,” uzsvēra sadarbības un starptautisko lietu prorektors Hamid Halid.

Savukārt kompānijas “SkyWay Technologies Indonesia” direktore Madinatula Fadila apsveica Indonēzijas Universitāti ar faktu, ka tā būs pirmā universitātes pilsētiņa Indonēzijā un trešā pasaulē, kas uzsāk zinātnisko pētniecību un biznesa partnerību ar SkyWay tehnoloģijām. “Indonēzijas Universitāte tika izvēlēta kā trešā universitātes pilsētiņa pasaulē, kas kļuva par mūsu globālo partneri,” atzīmēja Madinatula.

Madinatula Fadila piebilda, ka pēc Saprašanās memoranda parakstīšanas, tuvākajā nākotnē tiks veikti tādi konkrēti pasākumi, kā konkurss par SkyWay stacijas dizainu, kas atbilst Indonēzijas filozofijai un vērtībām, pilsētiņas teritorijā. “Dalībnieki var būt studenti un plaša sabiedrība. Vēlāk mēs izvēlēsimies labāko SkyWay stacijas dizainu IU teritorijā. Tas būs pirmais solis; mēs mudinām cilvēkus pievērst lielāku uzmanību sabiedriskā transporta problēmām, tas jāizmanto atbilstoši sabiedrības viedoklim, pašai sabiedrībai un priekš sabiedrības. ”

Kā minēja Madinatula, tā būs ne tikai transporta satiksme starp fakultātēm un IU pilsētiņu; SkyWay pavērsies arī plašākas iespējas Indonēzijas infrastruktūras attīstībā. Turklāt, pēc viņas vārdiem, sakarā ar ģeogrāfisko Indonēzijas izvietojumu, pastāv problēmas cīņā pret narkotiku tirdzniecību.

“Tā kā Indonēzija ir lielākā salu valsts pasaulē, tai ir nepieciešams savs transporta risinājums, kas ne tikai nodrošina efektīvu cilvēku mobilitāti un loģistiku, bet arī spēj nodrošināt sakaru līnijas (izmantojot optisko šķiedru kabeļus tērauda sliedēs), piegādāt ūdeni, gāzi un citus dzīvībai svarīgus materiālus, ko var piegādāt pa SkyWay tērauda sliedēm, “- teica Madinatula.

Viņa arī uzsvēra, ka, lai izveidotu šādu transporta tīklu Indonēzijā, vispirms ir vajadzīga integrēta transporta tehnoloģija. SkyWay piedāvās visiem cilvēkiem, kas nodarbojas ar infrastruktūru un transportu, kopīgi nodrošināt šai valstij vislabāko risinājumu. Pašlaik SkyWay jau ir izveidojis sarakstu ar 10 top projektiem Indonēzijā.

Saskaņā ar Madinatulas teikto, no desmitiem organizāciju, kas ieinteresētas šajā sadarbībā, SkyWay šobrīd strādā pie 10 prioritārajiem avangarda projektiem, kas šķiet vissteidzamākie, nozīmīgākie un daudzsološākie investīciju piesaistes un atbalsta ziņā, jo šī tehnoloģija ir patiešām pieņemama investīcijām.

“Lai gan man piešķirtais mandāts ir derīgs ne tikai Indonēzijas, bet arī Malaizijas un Brunejas attīstībai, es, kā savas tautas bērns, apliecinu savu stingro apņemšanos padarīt Indonēziju par pionieri šīs izrāviena tehnoloģijas ieviešanā. Šī transporta tehnoloģija ir nogājusi garu inovāciju attīstības ceļu. Šobrīd tiek pabeigta šī transporta drošības sertificēšana; par tās veiksmīgu pielietojumu nav nekādu šaubu”.

“Mēs esam saņēmuši vairāk nekā 300 000 investoru atbalstu visā pasaulē, un 1200 no tiem ir Indonēzijā. SkyWay ir visilgāk gaidītā tehnoloģija, jo SkyWay ir pienācis laiks kļūt par transporta problēmu risinājuma daļu visā pasaulē. Profesors Anatolijs Junickis un viņa kompānijas “SkyWay Technologies Co” komanda ir saņēmuši simtiem balvu no starptautiskām institūcijām, tostarp ANO-Habitat un “Zelta rati”, tāpēc tas būs ne tikai transporta risinājums, bet arī šedevrs valstij, kas to realizē pirmo reizi. Tas būs viens no izcilākajiem nācijas sasniegumiem, kas spēj nodemonstrēt pasaulei, ka mēs esam vadošā valsts transporta tehnoloģiju izvēlē, nevis parasts sekotājs,” teica Madinatula.

Madinatula izteica cerību, ka Indonēzija varēs demonstrēt drosmi, līdera īpašības un spēju parādīt visai pasaulei, ka šī valsts spēj risināt komunikācijas problēmas, jo īpaši, ieviešot attiecīgu transporta infrastruktūru.

Merdeka.com

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *