Līgums par visaptverošu sadarbību ar «Krievijas Transporta universitāti (МИИТ)»

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Maskava, 2017. gada 7. decembris. Šobrīd SkyWay delegācija Maskavā  šīs dienas pavada ārkārtīgi aktīvas darbības režīmā. Bez eksponēšanās ikgadējā izstādē «Krievijas Transports» notiek arī citi projektu organizācijai SkyWay Capital svarīgi pasākumi. Tika parakstīts līgums par visaptverošu sadarbību ar «Krievijas Transporta universitāti (МИИТ)».

Līgumu parakstīja Direktoru Padomes priekšsēdētājs, projektu organizācijas SkyWay slēgta tipa akciju sabiedrības «Stīgu Tehnoloģijas» ģenerālkonstruktors Anatolijs Juņickis un «Krievijas Transporta universitātes (МИИТ)» rektors Boriss Ļovins. Jāuzsver, ka zinātnieki parakstīja dokumentu un vienojās draudzīgā rokasspiedienā tieši junikāra salonā, kura federālā prezentācija šobrīd notiek izstādē.  Šāda iespaidīga un savā ziņā unikāla biznesa dokumentu parakstīšanas metode tika izvēlēta, lai uzsvērtu pušu atvērtību viens otram un ārpasaulei. Visai loģiski novatoriskam transporta veidam, kas lauž stereotipus.

Pēc līguma parakstīšanas SkyWay radītājs Anatolijs Juņickis pastāstīja saviem kolēģiem par dialogu, kas notika starp viņu un «Krievijas Transporta universitātes (МИИТ)» rektoru, kura laikā kļuva skaidrs, ka abas puses jau ilgu laiku “skatījās” viens otra virzienā un gaidīja šo brīdi. Tāpat arī ģenerālkonstruktors “izteicis” visdziļāko līdzjūtību projekta kritiķiem, kuriem ilgu laiku patika koncentrēt savu uzmanību uz risināmajiem jautājumiem starp «Krievijas Transporta universitāti (МИИТ)» un SkyWay.

Mēs vēlētos atgādināt, ka šī gada septembrī «Krievijas Transporta universitātes (МИИТ)» vadības uzdevumā SkyWay EkoTehnoParku apmeklēja «Tilti un tuneļi»  katedras profesors, tehnisko zinātņu doktors Vladimirs Fridkins, kurš iepriekš šaubījās par stīgu transporta perspektīvām. Vizītes rezultātā ka reiz arī tika ieplānots parakstīt sadarbības līgumu.

Vienošanās priekšmets ir uzlabot novatorisku materiālu un tehnoloģiju efektivitāti un kvalitāti, izstrādājot, attīstot un ieviešot stīgu transportu jau esošajā transporta infrastruktūrā. Šis līgums ir ilglaicīgs. Tas ir vērsts ne tikai uz plašu zinātnisko un tehnisko sadarbību, bet arī uz analītiskajām un sociāli kulturālajām aktivitātēm un darbībām. Tas būs īpaši interesants absolventiem un jaunajiem profesionāļiem, kas beiguši «Krievijas Transporta universitāti (МИИТ)», jo tuvākajā laikā taču viņu karjeras perspektīvas paplašināsies.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *