Kvalitatīvs lēciens SkyWay tehnoloģijas attīstībā

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook1Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

No AS “String  Technologies” ģenerāldirektora Anatolija Junicka mēs jau  vairākkārt esam dzirdējuši esošā stīgu transporta īpašību salīdzinājumu ar  tām, kas ir sasniedzamas, izmantojot ultramodernus kompozītmateriālus. Daudzi jau ir pieraduši pie tā un uztver CFRP, Kevlar izmantošanu kā diezgan tālu perspektīvu.

Bet, kā tas  bieži notiek, Anatolijs Eduardovičs spēja mūs pārsteigt, uzsākot  reālos testus oglekļa šķiedru lameļiem, ar mērķi izpētīt tos kā ceļa struktūras nospriegojuma elementa iespējamo pielietojumu. Jā, jūs pareizi sapratāt, tie veiks stīgu lomu! Darbs tiek veikts Baltkrievijas Nacionālās Tehniskās universitātes Zinātnisko pētījumu un būvkonstrukciju pārbaudes centrā.

EkoTehnoParka  būvniecība turpinās, kā tika plānots, bet AS “String Technologies”, kā  izrādījās, vienlaicīgi strādā ar perspektīvu!

Kas notiks ar esošo tehnoloģiju? Kāpēc tiek izstrādāta jauna? Vai tā būs dārgāka un kā tas viss ietekmēs projekta partneru labklājību?

Visa informācija video intervijā ar AS “String Technologies” ģenerāldirektoru Anatoliju Junicki.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook1Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *