Kompānija Skyway Technologies piedalīsies programmā “Golden Village”

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook1Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Programmu “Golden Village” realizē Indonēzijas Nacionālā Ekonomikas un rūpniecības komiteja. Šī Prezidenta Jokowi ierosinātā programma ir vērsta uz Indonēzijas attīstību, uzlabojot dzīvi ciematos un pilsētās. Programmas sarakstā ir 2000 Indonēzijas pilsētu. Kompānija “Skyway  Technologies Indonesia” parakstīja Saprašanās memorandu Dasuna apmetnē,  Rembangas apgabalā, kas ir viena no zelta pilsētām. Kompānija atbalstīs Indonēzijas Valdības transporta komunikāciju attīstības programmu. “SkyWay Technologies Indonesia” ir vienīgais transporta un infrastruktūras tehnoloģiju partneris šajā programmā.

Iepriekš Skyway  jau parakstīja Saprašanās memorandu ar Indonēzijas Universitāti,  kurā plānots uzbūvēt transporta infrastruktūru universitātes pilsētiņā.

“Skyway  Technologies Indonesia” ir pilntiesīga kompānijas “Global Transport Investments,  Inc.” meitas kompānija, kas kā juridiska persona veic pamatdarbību, sagatavojot SkyWay tehnoloģiju ieviešanu Indonēzijā. Tā ir arī  māsas kompānija Baltkrievijas Republikas inženierijas kompānijai “SkyWay Technologies Co”, kas ģenerē plašu transporta risinājumu klāstu pilsētas,  kravas un ātrgaitas transportam, kā arī pārvadājumus starp ostām,  apmetnēm un salām. Uzņēmuma misija ir  nodrošināt optimālu transporta kustības risinājumu Indonēzijai, kas radikāli  samazinās enerģijas un transporta izmaksas, laiku, kas nepieciešams  tradicionālai cilvēku un preču pārvadāšanai, palielinās transporta  pieejamību un samazinās preču un pakalpojumu izmaksas, kā arī samazinās  braucienu laiku pavisam citos komfortablos apstākļos un ar pilnīgi citiem ātrumiem.

SkyWay ir estakāžu tipa virszemes transporta sistēma, kurā transportlīdzekļu  kustība tiek organizēta pa iepriekš nospriegotām, nepārtrauktām stīgu sliedēm, kas nostieptas starp balstiem. Stīgu sliedei ir raksturīga augsta izturība, stingrums, gludums, ražošanas un  uzstādīšanas vieglums, zems materiāla patēriņš un plašs darba  temperatūras diapazons. Kā SkyWay sistēmu transportlīdzekļi tiek izmantoti īpaši elektromobiļi uz tērauda riteņiem.

Sagatavojot Saprašanās memoranda parakstīšanu, “SkyWay Technologies Indonesia” pārstāvji apmeklēja četras nominētās zelta pilsētas:

– Dasunas pilsētu, kas pazīstama ar tās upju tūrismu, kultūras un vēsturisko tūrismu un zivju produktu ražošanu.

– Karasgede pilsētu, kas slavena ar savu lauksaimniecību un bioenerģētiku.

– Sumber Rejo pilsētu, kas pazīstama ar savu sapotu un tīkkoka produkcijas ražošanu, kā arī cukurniedru audzēšanu.

– Karimunjawa salas, kas slavenas ar tūrismu, zvejniecību un koksnes izstrādājumiem no Dewa-Ndaru pilsētas.

Kompānija “SkyWay Technologies Indonesia” uzsāka arī iepriekšējas tikšanās ar projektēšanas un celtniecības firmu “Bukaka Teknika Utama” ar mērķi sagatavot un ieviest SkyWay trases.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook1Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *