Junickis par tehnoloģiju cīniņu atvērtā mikrofona hronikas pirmajā izlaidumā

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Vai stīgu transports apdraud citas idejas, kas pastāv tirgū šodien? Cik stipri uz pasaules arēnas ir politiskie klani un vai tie var traucēt Junicka transporta ieviešanai uz mūsu planētas? Vai būs godīgs cīniņš par izdzīvošanu no to tehnoloģiju puses, kuras atpaliek jau šodien? Un, visbeidzot, kā un kāpēc Junickis nonāca pie secinājumiem par to, ka nav vērts neko prasīt no “šīs pasaules varenajiem”? Atbildes uz šiem jautājumiem – videomateriālu – atvērtā mikrofona hronika, kas notika EkoFest 2017, pirmajā izlaidumā.

Tuvākajā laikā mēs plānojam dalīties ar jums ar idejām un svarīgām domām, kuras izteica stīgu tehnoloģiju veidotājs atvērtā mikrofona laikā. Tie, kuri bija EkoFestā personīgi, varēs vēlreiz pārskatīt un pārdomāt teikto, bet tie, kuriem nepalaimējās tur pabūt – ērtā formātā saņems atbildes uz aktuāliem jautājumiem.

Transporta revolūcija ir neizbēgama, jo, pēc Bulgakova vārdiem: “Pienāks laiks, kad nebūs nedz ķeizaru varas, nedz kādas citas varas. Cilvēks pāries patiesības un taisnīguma ķēniņvalstī, kur vispār nebūs vajadzīga nekāda vara”. Bet planēta šodien vēlas vienu taisnīgumu – ekoloģiski tīru un drošu transportu.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *