Jaunumi no «SkyWay Australia»

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook2Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Rod Hook ziņoja savā Linkedin profilā:

Šī svinīgā vizīte uz  “SkyWay Australia” galveno biroju Dienvidaustrālijas Adelaidē kļuva par  pagrieziena punktu kompānijai, kas darbojas kopš 2015. gada oktobra. Šonedēļ galvenā  uzmanība tika pievērsta tiem projektiem, kas tiks īstenoti stratēģijas  “SkyWay Australia” ietvaros, lai izietu tirgū un komercializētos.

Šos projektus  rūpīgi izvēlējās “SkyWay Australia”, jo tie visdrīzāk tiks realizēti nākamā  gada laikā, tos finansēs privātais sektors, un tie var tikt uzbūvēti un nodoti ekspluatācijā 6 mēnešu laikā. Austrālijas kompānijas “SkyWay Australia” projekti ir orientēti gan uz kravu, gan pasažieru pārvadājumiem, un tie ir modeļi, kurus var viegli īstenot, lai apmierinātu līdzīgas transporta vajadzības visā Austrālijā.

Anatolija  Junicka vizīte Austrālijā bija svarīgs solis “SkyWay Australia” komercializācijas stratēģijā, jo viņam bija iespēja iepazīties ar katru nogabalu projekta realizēšanai un pasūtītājiem, kā arī izpētīt katra projekta raksturu, ainavu, īpatnības un problēmas.

Tagad viņš izmanto šo informāciju savas Baltkrievijas komandas darbā, lai turpinātu pilnveidot katra projekta koncepciju. Šie mērķprojekti ir  komerciāli svarīgi, tāpēc, pirms projekta līgumu parakstīšanas un finansēšanas, var tikt publicēts tikai ierobežots informācijuas daudzums.

Apmeklējums  Austrālijā parādīja arī Austrālijas tērauda ražotāju iespējas, kas ir  būtiska nepieciešamība, lai izveidotu SkyWay sistēmu. Vizītes rezultātā pašlaik tiek izstrādāts nolīgums par sadarbību ar vēlamo piegādātāju.

Vēl viens  svarīgs rezultāts, kas tika sasniegts Anatolija Junicka un Viktora Baburina vizītes laikā, bija “SkyWay Australia” dalība valsts programmā, lai izstrādātu risinājumu Smart Cities Plan («Viedo pilsētu plāns») ietvaros.

Viedās pilsētas  ir Austrālijas federālās valdības iniciatīva, kuras mērķis ir stimulēt  investīcijas, politiku un tehnoloģijas inovāciju jomā, lai radītu  pilsētas, kas 21. gadsimtā būtu ekonomiski efektīvas. SkyWay  tehnoloģija ir ideāli piemērota šai programmai, tādēļ “SkyWay Australia”  koncentrēsies uz priekšlikuma izstrādi tuvākajos mēnešos. Sīkāka informācija par to tiks publicēta pēc iespējas ātrāk.

Turklāt, “SkyWay  Australia” turpina pārrunas un izstrādā priekšlikumus valsts aģentūrām un ieinteresētajām pusēm par lielu projektu iepirkuma procedūrām,  tostarp projektiem jaunām sabiedriskā transporta sistēmām, kas savieno  dzīvojamos un biznesa rajonus, kā arī starppilsētu ātrgaitas pasažieru un kravu transporta sistēmas ostām.

“SkyWay Australia” ir saņēmusi vairāk nekā 100 pieteikumus no privātiem uzņēmumiem,  valsts organizācijām un ieinteresētajām personām, kuri vēlas izskatīt SkyWay risinājumu, lai apmierinātu savas vajadzības. SkyWay prototipu  jaunumi un testa rezultāti demonstrēšanas poligonā Baltkrievijā turpina  izraisīt interesi par šo sistēmu Austrālijā.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook2Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *