Jauns SkyWay projektēšanas organizācijas atbilstības sertifikāts

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Baltkrievijas  Arhitektūras un būvniecības ministrija izsniegusi SkyWay projektēšanas organizācijai AS “Stīgu tehnoloģijas” trešās kategorijas atbilstības sertifikātu Nr.0002084, par tiesībām veikt pasūtītāja, būvnieka,  inženierpakalpojumu funkcijas pirmās līdz ceturtās sarežģītības klases objektu būvniecībai un tehniskās uzraudzības tiesības darbiem sakaru un signalizācijas jomā.

Šis sertifikāts papildina sertifikātu Nr. 0001906-IN, ko uzņēmums saņēma 2017. gada aprīlī. Tādējādi ir paplašinātas kompānijas funkcijas pasūtītāja, būvnieka,  inženiertehnisko pakalpojumu sniegšanas, kā arī tehniskās uzraudzības jomā.

Jau tagad AS “Stīgu tehnoloģijas” var veikt kompleksu visu būvdarbu vadību. Tajā pašā laikā uzņēmuma iespējas neaprobežojas tikai ar SkyWay EkoTehnoParka attīstību Baltkrievijā. Ļoti svarīgas ir  tiesības veikt tehnisko uzraudzību attiecībā uz visiem vispārējās būvniecības un speciālajiem būvdarbiem, kas veicami saskaņā ar  projektu. Tas ļauj uzlabot rentabilitāti, veicot darbus ar pašas organizācijas resursiem – nav nepieciešams griezties pie apakšuzņēmējiem.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *