Jauns SkyWay kvalitātes līmenis

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook2Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

SkyWay projektēšanas organizācija saņēma kvalitātes atbilstības sertifikātu, kas liecina par to, ka kvalitātes vadības sistēma, kura tiek piemērota kompānijā un ir saistīta ar pirmsprojekta (pirmsinvestīciju) dokumentācijas izstrādāšanu, ģenerālā projektētāja funkciju izpildi, būvniecības objektu tehniskās dokumentācijas izstrādāšanu, pasūtītāja un apbūvētāja funkciju izpildi,  būvniecības kompleksas pārvaldes inženierpakalpojumu veikšanu un tehnisko uzraudzību – pilnībā atbilst Baltkrievijas Republikas nacionālā standarta STB ISO 9001-2009 prasībām.

Auditors ir Baltkrievijas Republikas Nacionālajā sertifikācijas sistēmā noteiktā kārtībā akreditēts vadības sistēmu ieviešanas un sertifikācijas orgāns – kompānija “Norm Test”.  Kompānija “Norm Test” ir veikusi sertifikāciju un saglabā atbilstības sertifikātu derīgumu vairāk kā 140 atšķirīgu ekonomikas nozaru uzņēmumos.

SIA ” Norm Test” direktores Marinas Kondral komentārs:

“2017.gada jūnijā mēs vērtējām AS “Stīgu tehnoloģijas” kvalitātes vadības sistēmas atbilstību valsts standartam STB ISO 9001.  Neraugoties uz to, ka pats par sevi tas ir nacionālais standarts, tas integrē starptautisko pieredzi kvalitātes vadības jomā un apstiprina to pasākumu efektivitāti, kurus organizācija izmanto, lai nodrošinātu savu pakalpojumu vai produkcijas kvalitāti.

Neslēpšu, ka, veicot kvalitātes efektivitātes novērtēšanas pasākumus, mūsu ekspertu auditoru komanda bija patīkami pārsteigta: rezultāti liecina, ka jūsu organizācija ir apņēmusies būt līderis savā jomā, un tās tiekšanās uz savas darbības optimizāciju un uzlabošanu ir ilgtspējīga.  Visi procesi, kas ir saistīti ar izstrādāšanu, projektēšanu un tehnisko uzraudzību ir organizēti visaugstākajā līmenī.  Īpaši priecē tas, ka tamlīdzīga tendence neattiecas uz kādiem atsevišķiem pārvaldes sistēmas elementiem, bet aptver visu kompānijas darbību kopumā.  Līdztekus ekonomisko rādītāju līdzsvara nodrošinājumam, kompānijā nopietna uzmanība tiek veltīta kvalitātes un drošības jautājumiem, kas, diemžēl, ir retums mūsdienu realitātē.  Ņemot vērā iepriekš minēto, es ar pārliecību varu norādīt, ka AS “Stīgu Tehnoloģijas” ir augstākā līmeņa kontrole, kas pats par sevi ir rets gadījums šādai “jaunai” kompānijai.

Par ko liecina saņemtais sertifikāts? Šobrīd starptautisko kvalitātes vadības instrumentu piemērošana ir a priori vitāli svarīga, jo tā ir nozīmīga konkurences priekšrocība. Tas jau ir ne tikai tirgus trends, bet daudzu ražotāju standarta prasība saviem darbuzņēmējiem un produkcijas piegādātājiem.  Veicot šo sertifikāciju, AS “Stīgu tehnoloģijas” kļuva ne tikai par nozīmīgu spēlētāju starptautiskā tirgū, bet arī, pirmkārt, apstiprināja un parādīja atbilstību nacionālas likumdošanas prasībām kvalitātes standartu jomā. Tā kā mūsdienu mainīgajā pasaulē stabilitātes jēdziens itin bieži nes formālu raksturu, šāda stabilitātes un augstas kvalitātes pakalpojumu garantija ir īpaši svarīga.

Izdodot šo sertifikātu, mēs uzņemamies atbildību un atbildīgi apliecinām: jūsu kompānija ir izcili organizēta, tajā ir labi noregulēti visi ražošanas procesi un darbu kontroles metodes. Un, iespējams, pats svarīgākais moments:  kompānijā ir profesionāli darbinieki, kas spēj kvalitatīvi veikt savu darbu. Bez labi koordinēta visas komandas darba sasniegt tik augstu attīstības līmeni būtu neiespējami.

Šajā sakarā es apsveicu visu AS “Stīgu tehnoloģijas” vadību un vēlu kompānijai veiksmi un uzplaukumu. Es patiesi ticu, ka zīmols “Stīgu Tehnoloģijas” drīz kļūs par sinonīmu kvalitātei un drošībai, ne tikai Baltkrievijas, bet arī starptautiskajā tirgū. ”

Atgādināsim, ka SkyWay projektēšanas organizācijas izmantotās kvalitātes vadības sistēmas mērķis ir finanšu risku samazināšana un darbības efektivitātes uzlabošana, kas savukārt uzlabo produktivitāti, samazina izmaksas un veicina rentabilitāti.

Avots: http://rsw-systems.com/

 

 

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook2Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *