Izmeklēšanas rezultāti Lietuvā

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook7Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Viļņas prokuratūra slēgusi pirmstiesas izmeklēšanu Anatolija Junicka – inženiera, izgudrotāja un uzņēmēja, kuru Lietuvas prese apvainoja spiegošanā Krievijas labā, uzņēmumu lietā. Tas pielika punktu sensacionālajam stāstam, kas ilga aptuveni trīs gadus, un šajā laikā saņēma dažādu vērtējumu vietējā un ārzemju presē. Tad Anatolijs Junickis veiksmīgi pārcēlās uz Baltkrieviju, kur Marjina Gorka tika uzbūvēts EkoTehnoParks, bet valsts saņēma vairāk nekā 300 augsti tehnoloģiskas darbavietas.

 “Lietuvas tiesību institūcijas ne tikai atklāja savu nekompetenci, bet arī radīja nopietnu kaitējumu stīgu transporta zīmola reputācijai un man kā tā autoram”, komentē stīgu transporta ģenerālkonstruktors Anatolijs Junickis. Tiks iesniegta atbildes prasība par zaudējumu un neiegūtās peļņas kompensāciju. Mēs veiksmīgi pārcēlām biznesu uz kaimiņvalsti, kur inovāciju klimats, atšķirībā no Lietuvas un daudzām citām Eiropas valstīm, ir pozitīvs. Kā skan tautas gudrība, – “visam savs laiks”, un tagad ir pienācis laiks katram atbildēt par savu rīcību”. 

Par to, ka izmeklēšana sabruka, jau raksta prese. Par šo dramatisko stāstu ar laimīgām beigām pastāstīja pats Anatolijs Junickis.

 

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook7Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *