Indonēzijas Universitāte sveicina SkyWay

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Šī projekta plāns tika uzsākts, parakstot Saprašanās memorandu starp IU un kompāniju “SkyWay Technologies Indonesia”. Tas notika Indonēzijas universitātes pilsētiņā Depokā, Rietum Java provincē.

Pēc Memoranda parakstīšanas, IU rektors Muhammad Anis paziņoja: “Mēs esam  priecīgi un uzskatām, ka esam SkyWay Indonesia partneri, jo šī ir  jauna tehnoloģija, kas nepieciešama Indonēzijai, lai atrisinātu tās transporta problēmas. SkyWay ir  tehnoloģija, kas atbilst IU koncepcijai par “zaļo” transportu,  neizmantojot fosilo kurināmo, tā ieviešanu, neiznīcinot kokus un  izmantojot atjaunojamos enerģijas avotus. Mēs ceram, ka līdz šī gada beigām tiks pabeigts šī projekta ģenerālplāns. ”

SkyWay estakādes tipa sliežu trases ieviešana samazinās automašīnu skaitu, kas iebrauc universitātes pilsētiņas teritorijā Agrāk IU plānoja uzbūvēt monosliedes ceļu, bet tas tika atzīts par neefektīvu augsto izmaksu dēļ.

Uzņēmuma “SkyWay Technologies Indonesia” direktors Madinatul Fadila komentēja šo notikumu šādi: “Šodien tas ir pirmais mūsu vēstures solis Indonēzijā. Mūsu sadarbība ar IU kļūs par atskaites punktu visiem projektiem, kurus mēs plānojam īstenot Indonēzijā. Rektors pateicās  par to, ka mēs varējām sākt sadarbību šīs tehnoloģijas ieviešanā  Universitātē, un izteica cerību, ka šīs tehnoloģijas tiks ieviestas visā  Indonēzijā.

Pirmajā posmā mēs Indonēzijas Universitātē gatavojam ceļa maršrutu, kura garums ir 4,75 km. Tā caurlaides spēja būs aptuveni 6000 pasažieri sastrēguma stundās. IU cer, ka mēs  varēsim realizēt SkyWay kā galveno transporta veidu universitātes  pilsētiņā, lai samazinātu gaisa piesārņojumu un palielinātu  Universitātes “zaļo” indeksu (starptautisko reitingu). Tiek plānots  organizēt transporta komunikāciju ar 26 fakultātēm (no tām 5 ir valsts un tām ir sakari ar universitātes slimnīcu un apkaimē esošajām  Depokas un Džakartas pilsētām).

Šo projektu atbalsta arī visi Indonēzijas Universitātes absolventi. Viņi ir gatavi  atbalstīt mūs kā mūsu stratēģiskos partnerus valdībā (iegūt atļauju un  sertifikātu), Izglītības programmu un finansējuma komitejā.

Šonedēļ mēs sagatavosim  mūsu darba grupu, un nākamajā pirmdienā mēs uzsāksim darbu, sagatavojot  provizoriskos datus, tehniski ekonomisko pamatojumu, informējot sabiedrību (organizēsim  konkursu “SkyWay stacijas dizains”) un finansējuma piesaistes  programmas. 2017. gada 15.novembrī rīkosim  semināru “Nākotnes transports”, mēs noteiksim balvu konkursam  “SkyWay stacijas dizains” un uzsāksim līdzekļu piesaistes  programmu.

Šajā seminārā galvenie lektori būs SkyWay Technologies Co ģenerāldirektors, profesors  Anatolijs Junickis, IU rektors, profesors Muhammad Anis, Satiksmes  ministrijas, Nacionālās attīstības plānošanas ministrijas, Valsts  uzņēmumu ministrijas un vairāku citu  ministriju pārstāvji. ”

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *