Indijas vēstnieka Baltkrievijas Republikā personīgā iepazīšanās ar Anatoliju Junicki

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

SkyWay projektēšanas organizācijas biroju apmeklēja Indijas Republikas vēstnieks Baltkrievijā Saksens Pankadža kungs. Sanāksmes laikā augstais viesis tikās ar SkyWay tehnoloģiju autoru un ģenerālkonstruktoru Anatoliju Junicki un AS “Stīgu tehnoloģijas” ģenerāldirektora vietnieku Viktoru Baburinu.

Sarunā ar SkyWay projektēšanas organizācijas vadību, Saksens Pankadža kungs atzīmēja stīgu transporta sistēmu inženierrisinājumu augsto līmeni un, pēc viņa domām, SkyWay ir lielas perspektīvas Indijas kravas un pasažieru pārvadājumu tirgū.

Atgādinām, ka SkyWay tehnoloģija attīstās Indijā vairākos virzienos: parakstīti sadarbības līgumi ar vienu no Indijas štatiem, jūras ostu, notiek sarunas ar Maharaštras štatu par valsts un kravas pārvadājumu attīstību tās teritorijā. 2017.gada septembrī SkyWay pārstāvji piedalījās liela mēroga biznesa forumā Ņūdeli, kas notika vienlaicīgi ar Baltkrievijas vadītāja Aleksandra Lukašenko vizīti Indijā.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *