GRUZIJAS DELEGĀCIJAS VIZĪTĒ MINSKĀ

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

2017. gada 11 jūlijā, SAS “Trošu tehnoloģija”, inženieru biroju un EkoTehnoParku apmeklēja delegācija no Gruzijas, kuras sastāvā bija varas pārstāvji un cilvēki no biznesa sabiedrības: Batumi municipalitātes priekšēdētājs Lašas Sirabidzes kungs, vietējās pašpārvaldes finanšu un ekonomiskās attīstības komisijas priekšsēdētājs Tengiza Alhazava un Dāvida Gatenadze kungi, viens no Tbilisi biznesa apvienības prezidentiem.

Batumi, kas atrodas Melnās jūras krastos – Gruzijas pilsēta un osta. Šodien Adžari galvaspilsēta skaitās svarīgākā administratīvā, kulturiskā, ekonomijas un Gruzijas tūristu centrs. Tas ir plašāk zināms, kā pilsētas vēsturiskais centrs, kā arī mūsdienīgi tūristu rajoni ar debesskrāpjiem.

Viesi augsti novērtēja redzēto un izrādīja lielu interesi pret SkyWay tehnoloģiju, kurai ir jāpalīdz risināt transporta problēmas, kas burtiski paralizē Adžāriju, it īpaši sezonas karstumā, kā arī piedalīties tās tālākā attīstībā. Tika apsriesta arī plāni izkraut piekrastes zonu, pārvietojot kravas pārvedājumus ārpus tās, savienot Gruzijas ziemeļu un rietumu rajonu iedzīvotājus ar tiešajiem maršrutiem. Pašlaik iedzīvotāji ir spiesti apbraukt augstu kalnu grēdu caur valsts galvaspilsētu, Tbilisi, kā arī uzbūvēt Ureki-Kobuleti-Batumi trases, lai savienotu pašus populārākos reģiona kūrotus. Cik daudz varēja saprast no delegācijas sastāva, tika apspriesta arī šo projektu finansēšana, kuru īstenošanā piedalāspubliskais un privātais sektors.

SAS “Stīgu teholoģijas” augstāko pārstāvju nepiedalīšanos pārrunās, aizvietoja adrešu projektu vadītājs Kirils Baduļins.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *