Esam gatavi mazai sērijveida izstrādei

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook3Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Ne tik sen savos informācijas izlaidumos jau ziņoju, ka SAS “Stīgu tehnoloģija” ir iepirkuši ļoti nopietnas un dārgas mūsdienīgas iekārtas. Bez šīm iekārtām un telpas paplašinājumiem nav iespējams izpildīt direktora Anatolija Junicka vēlmes un sapņus, kā arī simtiem tūkstošiem mūsu sapņus. Mēs radām nākotnes transportu, efektīgu un mūsdienu prasībām atbilstošu, kas pieprasa daudz augstākus pasažieru drošību standartus, ievērojami mazināt elektropatēriņu, kā arī spiedienu uz apkārtējo vidi. Nestandarti tehniskie risinājumi, kas radikāli izmainīs elektrības un transporta izmaksas.

Mēs piedāvājam jūsu uzmanībai pirmo reportāžu par to, kā izstrādes paplašināšanās plāni tiek izpildīti dzīvē, jūs ieraudzīsiet daļu no jaunās komandas un iekārtām, kas spēj izpildīt visas šodienas prasības, nepieciešamas, lai risinātu kravas un cilvēku tradicionālo pārvadāšanu, paaugstināt transporta pieejamību, samazināt preču un pakalpojumu pašizmaksu, kā arī nodrošināt kvalitatīvu un komfortu pārvietošanos ar mūsdienīgiem ātrumiem.

Turklāt, jau tagad mēs esam gatavi pāriet no gabala uz mazu sērijveida ražošanu – pirmie adrešu projekti vairs nav aiz kalniem!

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook3Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *