Dalai Lamas un Junitskija tikšanās

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Dharmsalas pilsētā, pēc Tibetas garīgā līdera Dalai Lamas iniciatīvas, notika viņa un SkyWay galvenā inženiera Junitska tikšanās. Šī tikšanās ir saistībā ar transporta sistēmas būvniecību attiecīgajā pilsētā, kur pati viņa Svētība dzīvo jau kopš 1959. gada. Dalai Lamas personība, kā arī viņa reliģiskais un kulturālais statuss ir padarijis Dharmsala par vienu no apmeklētākajām pilsētām visā Indijā, kur katru gadu atbrauc vismaz 1,5 milj. tūristu.

Ievērojamais tūristu pieplūdums salīdzināmi nelielajā teritorijā ar sarežģītu reljefu rada nopietnas loģistikas problēmas, kuras štata vadība ir ieplānojusi risināt ar SkyWay tehnoloģiju. Kā jau pilsētas attīstības ministrs Sudhirs Šarms teica, ka pirmie 15 kilometru garie ceļi tiks pabeigti eksplautācijai 3 gadu laikā. “Dharmsala būs pienieris inovatīvās tehnoloģijas ieviešanā”, – tā viņš teica Indijas ziņu kanāliem.

Junitska un Dalai Lamas tikšanās laikā Junitskis personīgi prezentēja SkyWay tehnoloģijas projektu, kas tiks ieviests pilsētā, Junitskis Svētībai izstāstija par savu pasaules redzējumu un jaunu koncepciju, kurā daba un cilvēks varēs dzīvot harmonijā, un transports vairs nebūs problēma ne tikai Dharmsalā, bet arī visā pasaulē. Dalai Lama novēlēja Junitskim visu to labāko projekta realizācijā un deva savu svētību, lai viss izdotos kā iecerēts.

Dalai lama labi pazīstams ar savām optimistiskajām attiecībām pret zinātni un tās attīstību, iestājas par dabas aizsardzību un pret jebkuras cilvēku vardarbības formas. 1989. gadā par savām pacifiskajām un ekoloģiskajām idejām, tika apbalvots ar Pasaules Nobela prēmiju.

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *