Anatolijs Junickis par kompānijas jaunumiem un negadījumu EkoTehnoParkā

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

SkyWay ģenerālkonstruktors Anatolijs Junickis komentēja 2017. gada 15. decembra satiksmes negadījumu EkoTehnoParka teritorijā.

Pēc Anatolija Junicka vārdiem, šobrīd kompānijas darbinieki dara visu nepieciešamo, lai kopīgi ar Minskas apgabala Tiesu ekspertīžu komitejas pārstāvjiem konstatētu visas notikuma detaļas, kā arī, lai līdz minimumam samazinātu līdzīgas situācijas nākotnē.

Turklāt, SkyWay ģenerālkonstruktors padalījās ar informāciju par darba braucienu, kas beidzās ar svarīga līguma parakstīšanu, kas paver SkyWay tehnoloģijai nopietnas perspektīvas.

“Dārgie draugi!

Paldies par atbalstu, ko esat pauduši man un kompānijai saistībā ar neseno incidentu EkoTehnoParkā. Tagad mēs kopā ar Tiesu Ekspertīžu Komiteju, un Valsts darba inspekcijas departamentu fiksējam visas notikušā detaļas.

Notikušā iemesliem ir ārējs raksturs un tas nav saistīts ar SkyWay sistēmas fundamentālajām īpašībām. SkyWay nepievīla, pievīla cilvēki. Mēs darīsim visu, lai samazinātu iespējamās negatīvās sekas līdz minimumam. Mēs pastāvīgi uzturam kontaktus ar cietušā iekrāvēja vadītāja ģimeni. Tehnika tiks atjaunota.

Uzņēmums stabili attīstās un tuvojas Jaunajam Gadam ne ar tukšām rokām. Vakar es atgriezos no Arābu Emirātiem, kur tika parakstīta nopietna vienošanās, kas paver SkyWay stīgu transportam lielas perspektīvas šajā reģionā. Negaidītais crash-tests Baltkrievijā ne tikai nenobaidīja mūsu sadarbības partnerus, bet, gluži pretēji, tas pierādīja “otrā līmeņa” transporta stīgu sliežu estakādes un pretnobraukšanas sistēmas izturību un uzticamību. Sadursmes rezultātā traktors iekrāvējs guva katastrofālus kaitējumus, bet junibuss ne tikai nenogājia no ceļa struktūras, bet pēc tam aizbrauca uz staciju savā gaitā.

Pirms visu apstākļu noskaidrošanas, nav nozīmes vairot pieņēmumus un izteikt nepamatotus vērtējumus. Barot troļļus nevajag, lai paši barojas. Grūtības tikai padara mūs stiprākus. Kā vēsta tautas gudrība, nav ļaunuma bez labuma.

Būvēsim SkyWay – glābsim planētu!”

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *