VĒSTURISKS BRĪDIS: VIDEO NO MEMORANDUMA PARAKSTĪŠANAS

Ekskluzīvi kadri no savstarpējo atiecību memoranduma parakstīšanas brīža starp Himačal-Pradeš parstāvjiem no Indijas un SkyWay.

Šis notikums norisinājās ietvaros ar sadarbību starp abām pusēm, kuras mērķis ir SkyWay transporta sistēmas celtniecība Dharmsalas pilsētā. Saskaņā ar valsts štata pilsētas attīstības ministru Sudhiru Šarmi, pirmā projektu ievešana realizācijā būs tuvāko trīs gadu laikā. Dharmsala, – piebilda ministrs, – kļūs par pionieri inovatīvo tehnoloģiju ieviešanā un būs vispār pirmā pilsēta štatā, kur cena par braucienu jaunajā līnijā būs ļoti demokrātiska.

Lai realizētu 15 kilometru garu projektu Dharmsalā, tiek izskatīti divi etapi: pirmajā tiks uzbūvēts 8-kilometrīgs virszemes estakāžu ceļš, bet otrajā etapā jau pārējā līnijas daļa.

Tēmas publikācijas:
http://www.financialexpress.com/india-news/dharamsala-to-boast-of-worlds-first-skyway-himachal/661943/
http://www.5dariyanews.com/news/192756-Dharamsala-to-boast-of-worlds-first-skyway-Sudhir-Sharma

Kopsavilkums un svarīgākās lietas no 19.04 vebināra

 • Aleksejs Suhodoevs steidzami izlidoja uz Maskavu, kur notika pārrunas ar lieliem investoriem;
 • “Vieglā” līnija EkoTehnoParkā jau ir gatava, bet visdrīzak, ka tiks parādīta tikai 01.07 EkoFesta norises laikā;
 • Visdrīzāk, ka UniBus kustībā tiks nodemonstrēts tikai EkoFesta laikā (ne agrāk), kā arī citi IB (inženieru biroja) izstrādājumi.Viss pārējais ko drīkstēs parādīt līdz EkoFestam, tiks parādīts oficiālajās ziņās;
 • Junitskis paziņoja, ka visi UniBaika sēdekļi tiks aprīkoti ar speciālu pašas labākās izstrādes masāžas sistēmām;
 • Tiesa ar Onlaineru beigsies tuvākajā laikā, par ko arī būs oficiāla informācija;
 • Daudzu darbojošos kriptovalūtu izstrādātāji un blockchain bāzes projektiem pievienojas SkyWay kompānijai ar saviem investoriem un struktūrām un piedāvā sadarbību. Bet SkyWay projektā pievienos tikai un vienīgi savējo DROŠO un UZTICAMO kriptovalūtu, savējo blockchain-reģistratūru, pašiem savu maksas sistēmu un biržu! Viss jau tiek izstrādāts un tiks palaists 2017 gada beigās – 2018 gada sākumā.
 • IB pašlaik strādā jau 260 speciālisti, bet līdz gada beigām to skaits tiks palielināts līdz vismaz 500 darbiniekiem. IB un SkyWay ražotne gatavojās kļūt par milzīgu un profesionālu organizāciju!;
 • SkyWay nepatērēs nevienu degvielas litru un nevienu kWt elektroenerģiju, kura tiek izstrādāta sadedzinot ogļūdeņradi;
 • Visa SkyWay ceļa sistēma būs pilnībā autonoma, bet SW sistēma darbosies uz atjaunojamo enerģiju, kura apgādās apkārtējos patērētājus;
 • SkyWay atgriežās LIELAIS biznesmenis, kurš SW tehnoloģijā vēl pirms 16 gadiem investēja ne vien vienu miljonu dolāru kopā ar ģenerāli Ļebedu. Šonedēļ viņš būs EkoTehnoParkā un JAU ne vienkārši proejktā ienāks, kā milzīgs investors, bet, gan palaidīs darbā vairākus nopietnus piloprojektus;
 • Pēc reģistra datiem, projektā ir jau vairāk, nekā 200 aktīvu investoru no 237 dažādām valstīm;

SKYWAY atbilstības sertifikāti

Baltkrievijas Republikas Arhitektūras un Celtniecības Ministrija izdeva ZAO “Trošu tehnoloģija” attestātu atbilstoši trešajai kategorijai № 0001906-ИН ar pasūtītāja funkcijas atļauju, celtniecības, inženieru pakalpojumu sniegšanai, un atļauju tehniskajai uzraudzībai būvobjektos ar 1-4 klases sarežģītības pakāpes.

Kā arī tika saņemts papildinājums jau esošajam otrās kategorijas atbilstības sertifikātam № 0001861-ПР, kas tika saņemts 2016 gadā, ar tiesībām izstrādāt atsevišķas projektu dokumentāciju daļas priekš 1-4 klases sarežģītības celtniecības objektos.

Tādējādi ir paplašināts nodaļu darbs, kuros mūsu kompānija var patstāvīgi dizainu dokumentāciju tāmi.

 

Jaunumi no vakardienas Eiropas kopējā vebināra:

– Šodien EkoTehnoParkā ieradīsies Rods Huks (kuru mēs jau visi zinām), ar austrālijas delegācijas ekspertiem ar austrālijas sertifikācijas transporta vadītāju priekšgalā.
– cilvēks vārds un lieta!;
– Arābu šeihs, kuram Junitskis pagājušajā nedēļa prezentēja SkyWay tehnoloģiju EkoTehnoParkā, pazvanija vakar Junitskim ar jaunumiem, ka pēc viņa (šeiha) ziņas nodošanu par SkyWay lielākās arābu bankas vadītājiem, banka gatavojās pārskatīt VISU investīciju stratēģiju tuvākajiem 5 gadiem ar summu = 6 miljardi dolāru balstoties uz SW tehnoloģiju;
– Investīciju fonds Milānā ir ieinteresēts SW tehnoloģijā un palūdza pēc satikšanās;

– SW rūpnīca tiek pilnībā pārkārtota, pienāk jaunas mašīnas, 3D printeri un citas mūsdienīgas iekārtas;
– Sākās jaunu UniBusu izgatavošana dažādākās modifikācijās, tātad inženieru rasējumi jau sāk pārtapt veidolos darbnīcās;
– Apstiprināts, ka ar 2017 gada Februāra investīcijām – pašas ražīgākās pa visu laiku. Un šī tendence nesamazinās;
– Jau esošās un ienākošās investīcijas garantē, ka dažu nākamo mēnešu laikā tiks izpildīti VISI saplānotie darbi;
– Tas, kas mūs sagaida EkoFestā, būs kaut kas GRANDIOZS!…

SkyWay varētu savienot Uljanovskas lidostas KrievijāUljanovskas apgabala gubernators Sergejs Morozovs (Сергей Морозов) Gaidaras foruma laikā apspriedās ar žurnālistiem par SkyWay projekta trases būvniecību, kas apvienos divas Uljanovskas lidostas – «Austrumu» un Baratajevkā ar pilsētas centru.  Paziņoja ulpressa.ru.

«Transporta forumā es tikos ar kolēģiem no šīs projektētāju komandas, norunājām, ka šī gada sākumā, kaut kad februārī pēc visu organizācijas jautājumu risināšanas mēs satiksimies un atgriezīsimies pie šī projekta. Pagaidām, brauksim uz Baltkrieviju, un paskatīsimies to eksperimentālo parku, kuru viņi ir jau radijuši, priekš tā, lai turpinātu nodarboties ar šo projektu…».- teica Sergejs Morozovs.

Jāatgādina, ka Sergejs Morzovs ne pirmo reizi ir izrādijis interesi Junitska stīgu transportam un ne vien vienu reizi ir teicis, ka šis projekts ir perspektīvs un varētu risināt tās daudzās problēmas, kas šodien skar transporta nozari. Tieši Morozovs prezentēja SkyWay kompāniju 2009 gada 24 novembrī Uljanovskas prezidijas sanāksmētā laika Krievijas Federācijas prezidentam Dmitrijam Medvēdevam. Pavisam nesen gubernators iepazinās ar SkyWay tekošā posma darbiem «Krievijas Transporta» 10 gadu jubilejas izstādē, kas norisinājās no 30 novembra līdz 2 decembrim, 2016 gadā, Maskavā.