SkyWay piedalās Smart Cities India izstādē

SkyWay kompāniju grupa ir stādīta priekšā starptautiskā izstādē Smart Cities India. Izstāde notiek no 10-12 maijam izstāžu centrā Pragati Maidan, New Delhi, Indijā. Piedalīšanās izstādē ir turpinājums SW tehnoloģijas soļošanai reģionos un pasaulē. Aprīlī trošu tehnoloģija piedalijās RailwayTech2017, Indonēzijā, kur saņēma valsts varas un preses uzmanību, tādā veidā turpinot panākumus no vienas no lieākajām izstādēm, InnoTrans 2016, Berlīnē.

Tehnoloģijas svarīgumu un perspektīves komentē galvenais SkyWay kompāniju grupas inženieris un direktors Anatolijs Eduardovičš Junitskis, – “Šodienas Indijas ceļu tīkls – vairāk, nekā 4,5 miljoni kilometru, uz tiem katru gadu mirst vairāk, nekā 200 000 cilvēku, vairāk, nekā miljons – tiek traumēti. “Aprakta”zem asfalta un “apglabāta” auglīgā zeme, kas ir pielīdzināma trīs Izraēlas apmēram. Teritorijā auglīgā zeme ir desmit reizes vairāk degradētāka un piesārņotāka ar kancerogēniem. Ar tādiem tempiem līdz gadsimta beigām nomirs līdz 20 miljoniem cilvēku un 100 milj. – nomirs priekšlaicīgi.

Šo var izbēgt ar projektu Smart Linear Citie – SLC. Tā ir pilnībā kājāmgājēju pilsēta-klāsteris, ar aptuveni kilometra diametru, tajā var dzīvot līdz 10 000 iedzīvotāju. Klāsterus būvē visiem pieejamus, aptuveni 500 metrus no centra, ar augstām ēkām-dominantu centrā, kurām apkārt apiet visa komunikācija – SkyWay “otrā līmeņa” trošu ceļi. Tur arī ir izvietoti pilsētas transporta (ātrums līdz 150km/st.), bet (ātrgaitas līdz 500km/st.) pārsēšanās mezgli, un pazemes hiperātrās forvakuuma trubās (līdz 1500 km/st.) šo risinājumu Indijas teritorijā ir gatava izpildīt mūsu SkyWay kompāniju grupa.”

Pašreiz SkyWay Indijā strādā divos virzienos: Džrkhandas štatā, kur tika parakstīt trīspusējais investīciju līgums (par komplekso Indijas štata transporta problēmas risinājumus par 992 000 000 dolāru, kas arī radīs 1000 jaunas darbavietas) un arī pilsētā Dharmsala, kur tiek izskatīta iespēja ieviest SW tehnoloģiju pilsētā Smart Cities projekta rāmjos.

SkyWay un tirgi meklē viens otru

ZAO “Trošu Tehnoloģijas” direktora vietnieks Viktors Baburins ir pabeidzis savu darba vizīti Indonēzijā. Vizīte notika Starptautiskā dzelzsceļa tehnoloģijas izstādē un konferencē ar nosaukumu RailWayTech 2017. Ar Viktoru Igorjēviču priekšgalā un inženieri, sabiedrības sakaru speciālisti SkyWay ņēma dalību forumā un stādija priekšā SkyWay biznesam un valstu struktūrās reģionos. Veiktas pārrunas ar vairākiem potenciālajiem partneriem.

“Priekš kompānijas šī bija pirmā iepazīšanās ar Indonēzijas tirgu un mūsu galvenais mērķis bija, lai to atvērtu, atrast vajadzīgo pozīciju, no kurienes varētu kustēties tālāk”, komentē darbu Viktors Baburins. “Varētu teikt, ka tas arī izdevās. Konferences laikā mēs aprunājāmies ar lielu skaitu cilvēkiem, kurus pieņemts saukt par “vajadzīgajiem”. Starp tiem varētu pieminēt enerģētikas ministra padomdevēju, Indonēzijas dzelzsceļa asociācijas vadītāju, nacionālās komitejas par teritoriju attīstību vadītāju, vairāki konsultpārstāvji un biznesa vadītāji, kas atbild par infrastruktūru attīstību.

Mūsu radītie iespaidi bija pareizi: ar dzelzceļniekiem (Indijas dzelzsceļa asociāciju) tiek gatavots sadarbības līgums, sāktas sarunas par līgumu ar SW tehnoloģija pielietošanu vienā no salām. Darbi šajā reģionām ir ļoti daudz, tā kā valstī ir ļoti liela vajadzība pēc mūsu tehnoloģijas: daudz cilvēki, slikti ceļi, slikti savienojumi starp salām, sagāzētība – Džakartā ir 10 miljoni cilvēku un 12 miljoni automašīnu. Tuvākajās, kuras varētu nosaukt – nokārtojušās attiecībās uz vietas un transporta sistēmu kartes konsultantu piesaiste, mūsu transporta sistēmas sertifikācijai, adrešu projektu meklētāji un to finansēšanu piesaiste”.

Indonēzija – jauns svarīgais, bet ne vienīgā SW attīstības vieta. Pašlaik Viktors Baburins atrodas jau citā darba vizītē Togo. Kur kā projektu organizācijas pārstāvis, tika saņmts uzaicinājums no Togo afrikāņu republikas Transporta Ministra.

SkyWay pārstāvēts Indonēzijā

SkyWay stends tiek pārstāvēts specializētā izstādē AsiaPacificRail 2017 Indonēzijā. Šis milzīgais pasākums ir viens no ievērojamākajiem reģionālajam transporta tirgum. Izstādē tiek prezentētas apsardzes drošības inovāciju sistēmas, sakari, menedžements, infrastruktūru finansējuma projekti un daudz kas cits. Izstāde ļauj speciālistiem izveidot jaunus biznesa sakarus, pārrunāt esošās perspektīves un nozares problēmas, padalīties ar pašu pieredzi un to iegūt no citiem. SkyWay ekspozīcija iekļauj darbojošos 1:10 izmēra transporta modeļus un divus monitorus, kuros tiek parādīti UniBike testa braucieni un SkyWay transporta infrastruktūra, kā arī SW apsardzes modelis.

Pēc SkyWay ģenerāldirektora Viktora Baburina vārdiem, “stends tradicionāli jau iemanto popularitāti un piesaista apmeklētāju uzmanību. Var redzēt, ka šī ir nākotnes koncepcija. Interesi pēc tehnoloģijas izrāda daudz valstu pārstāvji. Tika veiktas jau pārrunas par vizīti Baltkrievijā un apmeklēt SW demonstrācijas centru.” 

SkyWay tehnoloģija tiks prezentēta RailTech2017 Indonēzijā

SkyWay Grupa turpina darbu pie paplašināšanos aziātu tirgū un jaunu biznesa kontaktu iegūšanas šajā reģionā. Notiks SkyWay tehnoloģijas prezentācija Starptautiskā dzelzsceļa  izstādē un konferencē RailTech 2017, kas norisināsies no 29.03 – 01.04 Džakartā, Indonēzijā. Kompānija plāno nostiprināt InnoTrans2016 panākumus Berlīnē, pēc kura pret SkyWay interese parādijās Indijai un Persijas Līča valstīm.

Galvenais inženieris Anatolijs Junitskis izskaidro, kādēļ Indonēzija ir ļoti svarīgs solis kompāniju grupai: Mēs esam iespaidojušies no Indijas intereses par inovatīvo SkyWay tehnoloģiju, kur jau ir prakstīts investīciju noruna, un arī Austrālija, kur ieplānota sertifikācija ar nacionālo regulatoru piedalīšanos. Transporta problēmu nepieciešamību Indonēzijā mēs varētu sākt risināt ar 730 kilometru garu līniju, kas savienotu “Džakartu ar Surabaju”. Attālumu 730 kilometri UniBus varētu veikt pus otras stundas laikā. Šādu ātruma risinājumu nespēj piedāvāt neviena kompānija pasaulē.

SkyWay liels pluss ir tas, ka līnija atrodas “otrajā līmenī” kas atgrūž ļoti daudz jautājumus par tehnoloģijas ieviešanu, jo nav vajadzība aizmainīt novecojošo transporta infrastruktūru. Šī jau vien ir ļoti liela priekšrocība attiecībā pret konkurentiem, kaut arī ātrāks transporta veids, nekā vilciens šodien eksistē, bet tas joprojām pārvietojas pa zemi, radot problēmas cilvēkiem un ekoloģijai.
Iepriekš ZAO “Trošu Tehnoloģija” parakstija trīspusēju investīciju vienošanos ar Indiju pēc Transporta Ministra Nitirom Gadkari sarunas. Pašlaik notiek darbs par līdzprojekta ieviešanu Indijā “Gudrās pilsētas” programmas ietvaros. Milzīgais projekts sastāv no trim daļām: pilsētas testa gabals, transporta sistēma priekš štata galvaspilsētas un divu pilsētu apvienošanas ātrgaitas līnija. Šī noslogoto transporta sistēmu kompleksais projekts sastāv no 992 000 000$, turklāt tas radīs apmēram 1000 jaunas darbavietas.

SkyWay InnoTrans 2018


InnoTrans organizatori ir pieņēmuši un apstiprinājuši kompānijas SkyWay dalību 2018 gada starptautiskajā InnoTrans izstādē, kas norisināsies Berlīnē. Tā norises laiks ir ieplānots 2018 gada septembrī, kur nonāks vienuviet pasaules transporta kompānijas līderi ar jaunākajām tehnoloģijām un inovācijām transporta nozarē.
InnoTrans ir viens no šīs nozares lielākajiem notikumiem, jaunas tehnoloģijas ieviešanā, komunikācijas, un jaunu sakaru iegūšanā. Izstāde notiek vienu reizi divos gados. SkyWay dalība 2016 gadā sevi ir jau pierādijusi, kas radīja interesi par Junitska trošu transport Indijas, Filipīnas un citu valstu acīs, kuru nosaukumi pašlaik netiek izpausti. 2016 gada SkyWay dalība izstādē bija novērtēta ļoti lieliski un mūsu stends 3 dienu garumā bija viens no apmeklētākajiem visā izstādē, kura nebija maza. Otrā dalība izstādē būs vēl labāka, nekā bija pirmā, jo ja paskatās uz to, ar kādiem tempiem SkyWay solo uz priekšu, tad otrajā izstādē SkyWay vairs nebūs sevi jāparāda visai pasaulei, bet gan tā noslēgsies ar lielu triumfu mūsu kompānijai.

Atskats uz 2016 gada InnoTrans izstādi