KRAVAS TRANSPORTA SISTĒMAS CELTNIECĪBAS STĀVOKLIS

EkoTehnoParkā turpinās darbi pie visām transporta sistēmām vienlaicīgi. Uz spožu notikuma fona, notikuši uz kilometrīgās ātrgaitas un pilsētas līnijas, neliela ēna ir palikusi SkyWay kravas transporta trase.

Šodienas reportāža aizpildīs to trūkstošo gabalu jaunumu frontē: Brīvajā “Minskas” ekonomiskās zonā pilnā sparā notiek UniTrack izgatavošana, bet Marina Gorkā jau ir nogādātas pirmās fermas sastāva daļas SkyWay kravas transporta sistēmai. Tajā laikā, kas SAS “Trošu tehnoloģija” piegādātāji apgūstot to produkciju, izgatavo pārējos līnijas elementus, EkoTehnoParkā notiek metināšanas un cita veida sagatavošanās darbi, pirms fermas montāžas, kā arī visi pārējie kravas trases taisnās līnijas elementi (abi enkurbalsti un starp balsti) jau ir uzstādīti.

Indijas štata Himačal-Pradeš delegācijas vizīte

2017 gada 27 Aprīlī, EkoTehnoParku apmeklēja Indijas štata municipalitātes Dharmsala delegācija, ar Sudhiras Šarma kungu priekšgalā, Indijas štata Himačal-Pradeš pilsētas attīstības ministru, kurā arī atrodas šī pilsēta. Delegācijas sastāvā arī bija Šveices konsultkompānijas Castor Consulting AG ģenerāldirektore Dorotejas Džegeres kundze.

Šī vizīte ietilpst jau sen esošā darba rāmjos par SkyWay infrastruktūras kompleksu būvniecību Indijas valstī, par kuru mēs turpinām informēt mūsu partnerus. Pašreizējā brīdī SkyWay Indijā darbojas divos virzienos: Džarhandas štatā, kur tika parakstīts trīspusējs investīciju līgums un pilsētā Dharmsala, kur tiek izskatīta transporta tīkla būvniecības iespēja valsts Smart Cities programmas rāmjos.

Viesi varēja acīmredzami ieraudzīt to, cik veiksmīgi palielinās EkoTehnoParka teritorija, attiecīgi transporta sistēmas demonstrācijas prasībām, kā arī pilsētas transporta sistēmas testēšanas apspriede, kas tiek gatavots dēļ SkyWay sagatavošanās Smart Cities India izstādei (10-12 maijs). Sekojiet un lasiet pēdējos jaunumus, jo tad arī tiks pateikts daudz detalizētāk par vizīti.

EkoTehnoParka paplašināšanās: teritorija priekš ātrgaitas trases

Veiksmīgi noslēgusies Minskas zemes apgabala koordinācijas darba grupas vizīte, Baltkrievijā. Tika izskatīti materiāli par jaunu teritorijas piešķiršanu SAS “Stīgu tehnoloģijai”. Rezultātā notika pozitīvs slēdziens par jaunu teritorijas piešķiršanu SkyWay demonstrācijas poligona vajadzībām.

Priekš ātrgaitas sliež-trošu trases būvniecības demonstrācijas un eksplautācijas mērķiem EkoTehnoParkam tika iedots vēl 6,14 ha liela platība darba vajadzībām. Turklāt, pagaidu vajadzībām tika izsniegts 19, 64 hektārus liela zemes platība.
Notiek pakāpeniska paplašināšanās sakarā ar tehnoloģijas attīstību un arvien augošajām demonstrāciju laukumu vajadzībām.

Pilsētas trases uzstādītajā montāžas tros-sliežu konstrukcijā (funkcionē tikai sliedes korpuss) jau notiek pilsētas transporta slēgtie izmēģinājumi. Tika publiskoti pirmās pasažieru pilsētas UniBusa izmēģinājuma fotogrāfijas, bet klātesošie personīgi varēja pārliecināties par tehnoloģijas veikstspēju un izturību.

SW sliežu ceļu betonēšana!

Šodien EkoTehnoParka teritorijā blakus Marina Gorka pilsētai valda nozīmīga dzīvība: ZAO “Stīgu tehnoloģijas” galvenais inženieris Anatolijs Eduardovičš Junitskis personīgi vada celtniecības darbus. Vieglās SW trases darbi nonākuši finiša taisnē!

Kopš laika, kad pirms ziemas perioda tika uzstādītas sliedes, tika veikti SW trošu kontroles pārbaudījumi, kā arī savelkošie enkurbalsta āķi, kuri izturēja projekta slodzi un pierādija teorētisko aprēķinu pareizību, kas arī apstiprināja to derību projekta prasībām un gatavību SW ceļu struktūru montāžai.

Vēl svarīgāks notikums bija veiksmīga UniBaika izmēģinājumu beigšana SW trases avāriju situācija režīmā. Pēc šīm pārbaudēm ZAO “Stīgu tehnoloģija” ķērās pie trošu montāžas sliedes iekšpusē, kā arī pie nospriegošanas un nostiprināšanas, – bet jau šodien pats galvenais inženieris paziņoja par sliežu betonēšanas darbu sākšanu.

Atbildes uz populārākajiem jautājumiem par SW Muzeja atvēršanu

Plašu rezonasi arī ir ieguvusi ziņa par drīzu SW Muzeja atvēršanu EkoTehnoParkā. Godīgi sakot, mēs paši arī nespējam sagaidīt šo vēsturisko notikumu, kas norisināsies 2017 gada 1. Jūlijā EkoFesta laikā. Kopā ar prieka ziņām mēs arī saņemam lielu daudzumu dažāda līmeņa un nopietnības jautājumus. Neskatoties uz mūsu noslogojumu EkoFesta gatavošanās sakarā, mēs atsevišķi atbildēsim uz trim populārākajiem jautājumiem saistībā ar muzeju.

– Vai būs ierakstīti visi to cilvēku vārdi (arī nepilngadīgie)?
– Jā, viennozīmīgi. Atzīmēt pateicību katram cilvēkam – tas ir mūsu gods, kreatīvs risinājums iepriecināt EkoFesta viesus. Mūsu dizaineri, autors un galvenais SW konstruktors ir pacentušies, bet mēs neparādīsim nevienu ilustrāciju līdz EkoFestam, lai atbraucēji varētu novērtēt muzeju pirmie. Tur nebūs tradicionālās plāksnītes, saraksts, akcionāru reģistrs un tamlīdzīgi. Viss tiks izveidots Junitska inženieru skolas stilā un (TRIZ) atjautīgu teorijas risinājumi. Investoru vārdi būs iestrādāti īpašā veidā, tā, ka viņi vienlaicīgi atradīsies un neatradīsies muzejā. Kā tas būs? Ieraudzīsiet paši, kad atbrauksiet uz SW EkoFestu.

– Rakstzīmju izmērs: vienāds priekš visiem?
– Vārdu izmēri tiks izpildīti attiecībā uz tā cilvēka investīciju lieluma: tie, kas investēja vairāk – iegūs nedaudz lielākus burtus, tie, kas mazāk – delikātākus.

– Vai sarakstā tiek iekļauti arī investori ar “mēneša maksājumiem”?
– Sarakstā tiks iekļauti visi investori, kuri atrodas SkyWay kompānijas grupas akcionāru reģistrā.

Atgādinam, ka SW vēstures Muzejā tiks ievietoti visi investori, kuri investēs SW kompānijā līdz 2017 gada 16. aprīlim.

Ruslans Gattārovs iepazinās ar SkyWay sasniegumiem

SkyWay EkoTehnoParku apmeklēja Čeļabinskas apgabala administrācija ar gubernatora aizvietotāju Ruslanu Gattārovu priekšgalā. Pašreizējā vizīte ir turpinājums kopīgi sasniegto rezultātu darbam. Pašreiz viesi ir jau apskatījuši demonstrācijas parku, kur kļuva par aculieciniekiem UniBaika pārbaudēm.

Pēc Ruslana Usmavoviča vārdiem, pirmā reize, kad viņš iepazinās ar šo tehnoloģiju, bija pirms neilga laika,  kad viņam tika parādīti bukleti ar SkyWay tehnoloģijas vizualizācijām. Vēlāk, viņš ieraudzīja arī ritošos sastāvus, kuri tajā laikā atradās InnoTrans 2016 izstādē, bet jau šodien varēja novērot inovācijas darbībā.

Amatpersona arī bija pārsteihts par iespaidīgo kompānija izaugsmi: konkrēti, viņš pateica to, ka dziļi novēl, lai trošu transports attīstītos, jo inženierijas izgudrojumi un tehnoloģijas potenciāls atļauj pašās saknēs izmainīt apkārtējo pasauli, bet tehnoloģijas augstais efektīgums un ekoloģija jau tagad dod iespēju ieraudzīt priekštatu par transporta nākotni.

Notika biznesa sarunas, kur līdzprojektu vadītājs Kirills Badulins prezentēja SkyWay tehnoloģiju iespējamās jau konkrētās to pielietošanas vietās Čelabinskas apgabalā.  Delegātu tuvākajos plānos ir apmeklēt inženieru biroju un rūpnīcu.

Speciāls piedāvājums priekš EkoFest2017 viesiem

Dārgie draugi, mēs esam priecīgi piedāvāt visiem EkoFesta2017 apmeklētājiem dzīvošanu pilsētā Minska ar speciālām atlaidēm. Lai izmantotu speciālos piedāvājumus, ir vajadzība reģistrēt numuriņu vienā no 3 piedāvātajām Minskas viesnīcām. Detalizētāka reģistrācijas instrukcija, kā arī viesnīcu saraksts, kas piedalās akcijā, skatīt sarakstā.
 
1. Viesnīca Belarus
http://www.hotel-belarus.com/
 
Priekš tā, lai varētu izmantot speciālo tarifu, ir nepieciešams piezvanīt uz viesnīcas reģistrācijas nodaļu pa telefonu (+375(17)209-71-06) vai arī uzrakstīt e-pastu info@belarus-hotel.by, pieminot atslēgas vārdu SKYWAY, nosaucot numura kategoriju un apmešanās datumu.
Rezervācijas ar speciālo atlaidi ir pieejamas no 26.06.2017 līdz 03.07.2017
 
2. Viesnīca Renaissance Minsk Hotel (Renesanse)
http://www.renaissance-minsk.by/
 
Lai reģistrētos ar speciālo piedāvājumu, tad tas ir jādara attiecīgi caur šo adresi:
http://www.marriott.com/meeting-event-hotels/group-corporate-travel/groupCorp.mi?resLinkData=Skyway%20Technologies%5EZA0%60mhpbr%60&app=resvlink&stop_mobi=yes
 
Speciālais piedāvājums ir spēkā no 26.06.2017 līdz 02.07.2017
 
3. Viesnīca BonHotel (Bon Viesnīca)
http://www.bonhotel.by/
 
Reģistrācija tiek veikta ar atslēgas vārdu SKYWAY. Rezervēt numuriņu ar atlaidi var tikai caur vietni www.bonhotel.by, kā arī caur e-pastu info@bonhotel.by vai pa telefonu +375 17 389 7 388
pieminot atslēgas vārdu SKYWAY.
Speciālā piedāvājuma tarifi ir derīgi no 29.06.2017 līdz 03.07.2017
 

Atgādinam, ka EkoFesta organizatori nenodarbojas ar viesnīcu rezervēšanu priekš apmeklētājiem, to dara paši viesi, kā arī cenas var uzrādīt tikai viesnīcas.

SKYWAY STĪGU TRANSPORTA MUZEJS TIKS ATVĒRTS EKOFESTA LAIKĀ

Otrā EkoFesta laikā, kas norisināsies 2017 gada 1. Jūlijā, notiks ilgi gaidītais Stīgu Transporta Muzeja atklāšana. Lielāko daļu ekspozīciju pārstāvēs dažādi eksponāti no visa tehnoloģijas attīstības laika. Īpašu vietu ieņems investoru vārdi, kuriem pateicoties tieši bija iespējams būvēt EkoTehnoParku.
Plāksnītes ar investoru vārdiem, kas ierakstīti attiecīgajā reģistrā, jau tiek radītas un tās kļūs par pašu galveno un vērtīgāko Muzeja daļu. Vēstures elementi ir svarīgi, bet mūsdienīgas inovācijas ir vēl svarīgākas. Plāksnīšu uzraksta lielums būs attiecīgs investoru investīcijām projektā: tie, kas investēja vairāk – saņems lielākus burtus, tie, kas mazākus – delikātākus. Bet galvenais – neviens no investoriem netiks aizmirsts un saņems savu vietu slavas zālē.

Agrāk tika izteikts, ka Stīgu Transporta Muzejā būs to investoru vārdi, kuri paspēja investēt projektā līdz nulles kilometra atklāšanai, bet mēs vēlamies dot tādu iespēju visiem gribētājiem. Tādēļ visi tie, kuri investēs līdz šī gada 16 Aprīlim, to vārdu plāksnītes tiks ievietotas Stīgu Transporta Muzejā. Šis datums nav izvēlēts nejauši, jo 16 Aprīlī ir galvenā inženiera dzimšanas diena. Tieši viņa investīciju politikas dēļ, šodien visiem ir iespēja investēt nākotnes tehnoloģijā. Anatolijs Eduardovičš nosaka attīstības stratēģiju kompānijā jau no pašiem sākumiem. Tā, piemēram, pateicoties Anatolija pārliecībai kompānijā nekad netika pielietota papildus investīciju daļu emisija, kas devalvētu agrāk cilvēku iegādātās paketes, kā to darija Cukerbergs, vienkārši “izkausējot” savus kompanjonus ar izlaistām jaunām akcijām. Izvēles rezultāti un darbības soļi ir saistīti ar galvenā inženiera pārliecību par viņa kompānijas SkyWay attīstību. Pagarinot termiņu, lai ierakstītu arī savu, kā investora vārdu muzejā – ir kā reiz viens no tādiem soļiem.