Uncategorized

SkyWay varētu savienot Uljanovskas lidostas Krievijā

Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Uljanovskas apgabala gubernators Sergejs Morozovs (Сергей Морозов) Gaidaras foruma laikā apspriedās ar žurnālistiem par SkyWay projekta trases būvniecību, kas apvienos divas Uljanovskas lidostas – «Austrumu» un Baratajevkā ar pilsētas centru.  Paziņoja ulpressa.ru.

«Transporta forumā es tikos ar kolēģiem no šīs projektētāju komandas, norunājām, ka šī gada sākumā, kaut kad februārī pēc visu organizācijas jautājumu risināšanas mēs satiksimies un atgriezīsimies pie šī projekta. Pagaidām, brauksim uz Baltkrieviju, un paskatīsimies to eksperimentālo parku, kuru viņi ir jau radijuši, priekš tā, lai turpinātu nodarboties ar šo projektu…».- teica Sergejs Morozovs.

Jāatgādina, ka Sergejs Morzovs ne pirmo reizi ir izrādijis interesi Junitska stīgu transportam un ne vien vienu reizi ir teicis, ka šis projekts ir perspektīvs un varētu risināt tās daudzās problēmas, kas šodien skar transporta nozari. Tieši Morozovs prezentēja SkyWay kompāniju 2009 gada 24 novembrī Uljanovskas prezidijas sanāksmētā laika Krievijas Federācijas prezidentam Dmitrijam Medvēdevam. Pavisam nesen gubernators iepazinās ar SkyWay tekošā posma darbiem «Krievijas Transporta» 10 gadu jubilejas izstādē, kas norisinājās no 30 novembra līdz 2 decembrim, 2016 gadā, Maskavā.


Tikai godīgi ir padalītiesShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on VKPin on Pinterest0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *